Arutelu:Salaaed

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Artiklis Aare Laanemets mainitakse sellenimelist näidendit, võib-olla see on dramatiseering. Andres (arutelu) 15. jaanuar 2015, kell 13:52 (EET)

Jah. Aga millele seal linkida. Dramatiseeringuid on kindlasti mitmesuguseid, sellele konkreetsele pole vast mõtet artiklit teha? Adeliine 15. jaanuar 2015, kell 14:19 (EET)
Ei tea. Ma ei tea seda ka, kas kokkulangemine pole juhuslik. Kui on dramatiseering ja seda (ning lavastust ei peeta oluliseks), võib ehk panna sulgudesse: romaani Salaaed dramatiseering. Samuti võib ehk sellessamas artiklis siin rääkida ka dramatiseeringust ja lavastusest. Andres (arutelu) 15. jaanuar 2015, kell 18:10 (EET)

Kui vaadata näiteks (ilma ümbersuunamisteta) ingliskeelset sõsarat (Salaaed), siis küsiksin kyll: kas The-ga algav ümbersuunamine jääb ainsaks? (kui palju the-ga algavaid üksusi etwikis praeguseks on?) —Pietadè (arutelu) 2015. aasta 15. jaanuaril kell 15:09 (EET)

Samuti nt filmide loend jpm — kui sa tead nt ühiku nimetust inglise keeles (ümbersuunamise mõttes), siis ei pruugi see avitada, sest sa ei oska panna ette artiklit a või the, eestikeelses võrguentsüklopeedias... —Pietadè (arutelu) 2015. aasta 15. jaanuaril kell 15:28 (EET)
Ah ja, lisandus, nt kasutaja Andres — kes sa siis oled, Andres, või, the Andres (voi a Andres))? (that's the question (e.k., küsimus >>> = the küsimus)); kaldun arvama, et esimene variant on oige... —Pietadè (arutelu) 2015. aasta 15. jaanuaril kell 15:47 (EET)

Kui arvad, et on tarvis ka ilma artiklita ümbersuunamist, siis palun lisa see. Ma panin ümbersuunamise sellelt pealkirjalt, mille ma siit leidsin. Andres (arutelu) 15. jaanuar 2015, kell 18:02 (EET)
Ma olen seda alati arvand, nt mitte 'yks pomidor' vaid, "pomidor, aga, Sa ei vastand, kes sa oled? a, the, one Andres", ja, mix siis , nt, the idiot, pääx olema algusega the, mitte "idiot" jne, usun et ma pole ainus, kes ütleb, et nt indoneesia keele väited (su kunagine väide "the" mittekasutamise vastu), ei ole kodukeelde ülekantavad. —Pietadè (arutelu) 15. jaanuar 2015, kell 23:34 (EET)