Arutelu:Nash
Lisa teemaIlme
Viimase kommentaari postitas Estopedist1 7 aasta eest.
siia tuleb link vist araabia keele nashi kirjaviisi silmas pidades. V-o keegi oskab lingiga midagi ette võtta?--Estopedist1 (arutelu) 4. märts 2019, kell 19:48 (EET)