Arutelu:NATO kooperatiivse küberkaitse kompetentsikeskus

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Kasutaja:suwa, militarist ütles, et ÕS valetab ja õige on siiski domeen (ingliskeelsest sõnast domain). --Tiia (arutelu) 1. veebruar 2018, kell 20:50 (EET)

jahh ma saan aru, et keeletalgute puhul ja eriti sõjanduse valdkonna inimeste soovitustel kolime kogu elgu angliisipõhiseks ... ups doomen on ju ladinast oopis jne .... ehk siis ikka veel pole valduste ja halduste asjad ei oskusõnade ega muudes pisiasjades paigas .... huvipärast võiks uurida kuidas ntx seeneriik angliisis on vms :D suwa 1. veebruar 2018, kell 20:53 (EET)
Mõhh, "seeneriig" on "state of gribov" ja tähendab seda, et, nt, su tuttaval polnud mitte STD, vaid STI (see on see, mida kaasas kantakse, ise haigestumata, infection); kurb on see, kui hakkad nt bullerjaanlik-oobilikult arvama (IMHO), et nt alarahastatud sajandilise infomülka tulemiks võiks ehk olla...; noh, midagi ikka on, roeoemu kuellaga...
Algatasin mõne aja eest enwi-s küsimuse, u, kui W on demokraatlik, kas siis peaks olema esindatud mõlemad pooled, "must ja valge", jne—Pietadè 2. veebruar 2018, kell 19:02 (EET)
Kas ei peaks siis alustama hoopis artiklist valdus? --Tiia (arutelu) 1. veebruar 2018, kell 21:12 (EET)
Vt ka domain—Pietadè 2. veebruar 2018, kell 16:13 (EET)
thnx, mul torgatas pääkolusse lõpuks ka valdkond, kuid arvutit-ja-netti polnd käepärast, seega saab küll kui tahetakse. :D suwa 2. veebruar 2018, kell 20:44 (EET)

Pealkirjast[muuda lähteteksti]

WP:COMMONNAME-ist lähtudes võiks pealkiri olla NATO küberkaitsekeskus. - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 2. veebruar 2018, kell 21:11 (EET)

Sääl säände asi, et kõrgem (st, kõrgemalt haugutu) pääks prevaleerima; samas, juhtumisi(???!???) eelnimetanu osaliseks sattununa, ex ma pyya muuta, eelmisel sajandil läits natu niherdi, poliitika; praegu ent on mitmed sidusallikad (nt Oxford online), millele viidates lihtsam suislollusi muuta (PS, suuresti kasuks nt Brižnivi ajastust omandatu, vahendamisel...).
Nuh, oh mind, Põhьja Korea läits meelest, ehk siis: "Aita rahvast!"—Pietadè 2. veebruar 2018, kell 21:49 (EET)