Arutelu:Meremees (ajakiri)

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Üldine põhimõte on, et Vikipeedia ei avalikusta varem avalikustamata infot, sellepärast on viitenõue ka põhjendatud. Andres (arutelu) 9. jaanuar 2015, kell 07:37 (EET)

Ma tean. See on ametlikust allikast tulnud merendusringkonnas mõnevõrra teatavaks saanud info, mis avalikustati pärast viimase numbri ilmumist. Praegu ei ole Meremeest juba kuu aega olnud ka ajakirjanduse tellimisnimekirjas ja võtab veel aega, kuni see sinna uuesti tekib. Kui ma selle teabega siin veel kolm kuud ootaksin, siis võib jääda mulje, et ajakiri on ilmumise täiesti lõpetanud. Kui peatoimetajal on viimase numbri ilmumise ajaks leping lõppenud, siis ta enam selle kohta pressiteateid ei tee, aga uus toimetus ei saa veel teha. Nii ei saa ka nn üldajakirjandus seda uudiseks vormida, et see ajalehes ilmununa siia viitamiseks sobiks. Ssgreporter (arutelu) 10. jaanuar 2015, kell 00:11 (EET)
Ma ei taha öelda, et seda ei tohi siin avaldada (kuigi reeglite tähttähelise järgimise korral peaks nii ütlema), kuid viitenõue on ka õigustatud. Andres (arutelu) 10. jaanuar 2015, kell 00:17 (EET)
Kustutasin viitenõude sellepärast, et see roosa kast jätab mulje, nagu oleks tegu kuulujutuga. Kui esimene võimalik viide millalgi märtsi lõpus tekib, siis viitan. Ssgreporter (arutelu) 10. jaanuar 2015, kell 00:35 (EET)