Arutelu:Maret Kark

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Välja tõstetud:

Eesti-Tiibeti kultuuriselts asutati 1997. aastal Tartus. Tiibeti kultuuri uurimise ja säilitamisega tegelev selts jätkab Tartu orientalistikatraditsioone, mille tuntuimaks esindajaks on 1956. aastal Pent Nurmekunna(Pent Nurmekund) asutatud ja aastaid Linnart Mälli juhitud orientalistikakabinet (praegu Orientalistikakeskus).


Kuula sina ! Arvan sa pole mingi Metsavend vaid kulunud pyksitagumikuga vana juhm kommunist ja pe-sse kukkunud KGB-eshnik.

Miks ma nii väidan ? , sest sinu tööstiil minu tehtud asjade kärpimisel on sellele vihjav.

Lähtuvalt sinu harjumusest mööda minu artikleid ja lugusid joosta,,Sa oled mulle köik see aeg siin mis olen tööd teinud ,tagunud mulle pidevalt kaikaid kodarasse ja seda igal sammul.

Sa kisendasid mitu päeva artikli suhtes mida korrigeerisin et Väärtnöu on endine KGB- töötaja ja toppisid siis enda arusaama loosse visalt ,lausa ennast salgavalt . Tundub sa olid töesti KGB töötaja varem , oled vana harjumuspärase töö taas leidnud siin Wikipedias

Viskasid välja minu kirjutatud artiklist löigu ,mis on Eesti pressis on ilmunud ja need on Maret Kargi enda sönad.

Kuidas sinu sellisele käitumisele regeerida?Kas sa kisad veel et artiklisse tuleb panna sisse kogu inff mis on pressis ilmunud ? Sa oled ju nii tendentslik päss kui veel olla saab.Pane tagasi ja koheselt ,mis sa välja viskasid,

See lõik sobib artiklisse Eesti-Tiibeti Kultuuriselts ja mitte siia. Nende solvangute eest peaks sind õigupoolest blokeerima, aga las erapooletud administraatorid otsustavad, kuidas selline sõim Vikipeediasse sobib. --Metsavend 7. november 2006, kell 10:55 (UTC)
Tõstsin selle lõigu artiklisse Eesti-Tiibeti kultuuriselts. Metsavennal on õigus, et ta pole selles artiklis teemakohane.
Ei Metsavend ega teised ei püüa Sinu vastu töötada, vaid püüavad artikleid paremaks teha. Niisuguses toonis suhtlemine on talumatu. Hoiatan ametlikult, et kui Sa niisuguses toonis jätkad, võib see tõesti kaasa tuua Sinu blokeerimise. Andres 7. november 2006, kell 11:23 (UTC)

Kõnealusele ajaleheartiklile tuleks viidata. Andres 7. novemb


Ei näe eriti sinu poolseid argumnente ega vastu-väiteid kommentaarile, vaid önnetu vihje sellele ,et mind blokeeritakse. Kui julged vandaalitseda teiste töö kallal siis leia ka endas jöudu, julgust ,oskust enda seisukohtade eest seista .

Töötad vaid ähvardus meetodil ,see on vast köige nörgem kategooria stimulaatorina,,, pole iial hoolinud lineaarsest mötlemisest kui aus olla.


Ja ärge töstke kommentaare ymber. see muudab kogu probleemi tölgendust .

--VanemTao 7. november 2006, kell 11:13 (UTC)

Kellele see jutt on adresseeritud ning millisest kommentaarist on jutt? Andres 7. november 2006, kell 11:23 (UTC)

Kas ta on Eesti-Tiibeti Kultuuriseltsi endine president? Andres 11. september 2011, kell 15:15 (EEST)[vasta]