Arutelu:Liberalismi Akadeemia

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Kas pilti võib üldse vabalt kasutada? Ave Maria (arutelu) 29. jaanuar 2014, kell 01:16 (EET)

Jah, kuna WikiCommonsisse on see üles pandud Liberalismi Akadeemia enda poolt, kellele selle logo õigused kuuluvad. Nüüd on see üldiselt ja vabalt Wikipedias kasutatav.Kasutaja:Marbella112 (Kasutaja arutelu:Marbella112) 29. jaanuar 2014, kell 03:53 (EET)

Kes on logo autor? Kas kellelegi kuuluvad autoriõigused? Sa ei ole autoriõiguse omanik. Kui on luba olemas, siis peaks kasutama malli {{logo}}. Lisaks peab pildi juures olema ka sobiv autoriõiguslikku staatust kajastav märgis! Vaata Vikipeedia:Piltide autoriõiguse märgendid. See mall kehtib vist Eesti vikis. --Tiia (arutelu) 29. jaanuar 2014, kell 13:11 (EET)
Tänan, te ajate midagi segamini, autoriõigused kuuluvad Liberalismi Akadeemiale, kes logo ka WikiCommonsisse on üles laadinud. Mina ei ole Liberalismi Akadeemia ja ei ole midagi WikiCommonsisse üle laadinud. Usun aga, et nad leiavad siit teie märkused ja tegutsevad vastavalt sellele. Samas märgised märgisteks, aga heidelda asutusega kui ta oma logo üles laadib, no tule taevas appi. Kas pole lihtsam helistada Liberalismi Akadeemiasse ja küsida neilt? Ja kui seda ei tehta, vaid jätkakse tühja tuule tallamist, siis mis eesmärgil? Kasutaja:Marbella112 (Kasutaja arutelu:Marbella112) 30. jaanuar 2014, kell 03:56 (EET)
Kasutaja, kes üles laadis ei ole kuidagi seotud õigustega. See, et hetkel on sama nimi, siis võib seda oletada. Meil on alati olnud probleeme logodega. Eelmisel aastal kustutati massiliselt ära erakonna logod. Kui on luba olemas, siis tuleb kirjutada aadressile permissions-et[ät]wikimedia.org, mis on mõeldud piltide ja teksti autorsuse kinnitamiseks, et hilisemaid probleeme vältida. See on kirjas SIIN. --Tiia (arutelu) 30. jaanuar 2014, kell 11:03 (EET)

Liberalism ja kapitalistlik diktatuur[muuda lähteteksti]

Kardan, et tegelikult see asutus tegeleb parempoolsete erakondade propagandaga; liberalismiga on seal seotud ainult organisatsiooni nimi (eelkõige pärast E.Snowden'i ilmutust).

  • mille eesmärgiks on edendada liberaalset maailmavaadet ja seista vastu sotsialistlike meeleolude tõusule ühiskonnas

see on juba Eesti põhiseaduse rikkumine, mis garanteerib igaühele vabadust valida oma maailmavaadet. Suurbritannia kolooniadest ja Ameerika kodustamist mäletatakse seal harva. Sama sõjategevus Läht-Idas on liberalismile vastuolune. Enne 2 maailmasõja Saksamaal ka edendati rassilise hügieeni meeleolude tõusule ühiskonnas. Peaks olema selge piir, kus on liberalism ja kus lääneriigid kaitsevad oma huve. 90.191.190.76 16. märts 2014, kell 23:00 (EET)