Arutelu:Lavendel

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Kas artikkel räägib perekonnast? Andres (arutelu) 28. aprill 2016, kell 11:24 (EEST)

Retsensioon[muuda lähteteksti]

Artikkel on huvipakkuv. Botaaniline iseloomustus ja meditsiiniline kasutamine on väga hästi lahti seletatud. Kahjuks ei ole keemilise koostise kohta infot. Lisaks sellele võiks muuta viitete tehnikat, kuna see ei vasta Vikipeedia viitamisreeglitele. Kasvukohad võiksid olla eraldi peatüki all. Samuti kirjutatakse arvude vahele mõttekriips(–) mitte sidekriips(-). Kristinajat 04.05.2016

Retsensioon[muuda lähteteksti]

Nõustun eelneva retsensiooniga, kindlasti peaks kirjutama keemilisest koostisest. Artikli muudaks piltlikumaks ka mõni lisapilt. Lisaks on veebiviidetel puudu vajalikud viiteelemendid, mis on loetletud siin. Ilmselt oleks kindlam inglise keelse wikipedia kasutamisel viidata päris algmaterjale, mitte lihtsalt wikipedia artiklit ennast. Väikeste muudatuste läbiviimisel on siiski antud artikkel mõistlik, huvitav ja selgesti jälgitav, eriti hästi on kirjutatud taime kirjeldus! (Vahetaks seal võib-olla 3. ja 4. lõigu omavahel ära, oleks loogilisem järjekord, kuid pole väga oluline.) KadriSaul (arutelu) 8. mai 2016, kell 03:16 (EEST)

Teisele vikile viitamine ei olegi ette nähtud, sest viki ei ole usaldatav viiteallikas. Andres (arutelu) 8. mai 2016, kell 09:04 (EEST)