Arutelu:Lõuna prefektuur

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Siia artiklisse võiks leida mingi teise pildi, sest Võru politsei ei asu enam selles majas.--AivoK (arutelu) 21. detsember 2015, kell 23:14 (EET)


Mahakirjutatud lõik (kuigi neid võib veel olla):
Sellisel kujul alustas Politsei- ja Piirivalveamet tööd 1. jaanuaril 2010. Siis liideti seni eraldi asutustena tegutsenud Politseiamet, Keskkriminaalpolitsei, Julgestuspolitsei, Piirivalveamet ning Kodakondsuse- ja Migratsiooniamet. Endiste politseiprefektuuride, piirivalvepiirkondade ja KMA regionaalsete büroode baasil moodustus neli territoriaalselt prefektuuri, mis on 2012. aastast samuti PPA koosseisus ja moodustavad ühe asutuse.

Lisaks pole ma kindel, et kas see "huvitavate faktide" peatükk on entsüklopeediasse sobilik. Vt: Wikipedia:Handling trivia
- Neptuunium ❯❯❯ arutelu 17. märts 2017, kell 10:20 (EET)

Sellist pikka juttu pole sellese artiklisse ka tarvis.
Pealkirjad peavad olema sisulised. Andres (arutelu) 17. märts 2017, kell 12:53 (EET)

NOSSER, siin ja teiste prefektuuride artiklites viitad sa läbiva esisuurtähega nime kasutades nüüd põhimääruste vanadele versioonidele, mis on ajast, mil prefektuurid olid eraldi asutused väljaspool PPA struktuuri. Ajakohases põhimääruses[1] on "prefektuur" nimedes väikese tähega. Pikne 16. märts 2021, kell 22:09 (EET)