Arutelu:Eesti Komitee Asemike Kogu valimised 1970

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Peaks olema artikkel Eesti Komitee Asemike Kogu, muidu ei leia seda artiklit üles. Andres (arutelu) 2. aprill 2012, kell 22:56 (EEST)

"lingid siia" kaudu leiab, kui otsida. Ma ei ole kindel, kas peaks olema Eesti Komitee Asemike Kogu, Eesti Komitee Asemikekogu, Eesti Komitee asemikekogu või veel midagi muud, võtsin kirjutusviisi ajalehest. --Faktor-IST (arutelu) 4. aprill 2012, kell 11:44 (EEST)
kui ajaleht kirjutab Eesti Komitee Asemike Kogu, siis selle põhjal saab artikli säärase pealkirja all teha. ylejäänud kujud — Eesti Komitee Asemikekogu, Eesti Komitee asemikekogu, Eesti Komitee asemike kogu — võivad olla ymbersuunamised. kui ilmneb autoriteetsemaid allikaid, mille põhjal võib arvata "õigemaks" mõne teise nimekuju, siis saab artikli ymber paigutada. kahtlus nime kõige õigema kuju pärast ei tohiks olla takistus artikli loomisel.
need valimistulemuste lehed on minu meelest ikkagi halvasti leitavad. siia viitab ainult viide Karl Ristikivi artiklilt, mille tegin. kõigi juba olemasolevate valitute lehel võiks minu meelest ära märkida, et nad valiti. paraku ma ei jõua ise seda praegu teha. -- Ohpuu (arutelu) 5. aprill 2012, kell 12:58 (EEST)
Nõus eelkõnelejaga. Andres (arutelu) 6. aprill 2012, kell 20:41 (EEST)