Arutelu:Eesti Arengufond

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Kirjeldus on yhekylgne ning jätab kriitika täiesti kõrvale. Suur osa olulisi fakte on olemas ja see on hea, kuid kasutatud keel on hinnanguline, viiteid napib, rohkelt on keelevigu ning tekst ei vasta Vikipeedia nõuetele (nt tekstisisesed lingid). Tuleks toimetada. Vaja oleks ka ylevaadet Arengufondi investeeringutest ja nende tulemustest, kajastusest ajakirjanduses ning Arengufondi ekspertide sõnavõttudest. - Muuseas, ehk oleks mõistlik panna päisesse märkus teiste arengufondide kohta (nt Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond, Viljandi Kultuuriakadeemia Arengufond, Raplamaa Omavalitsuste Arengufond) ja teha artikkel Arengufond (täpsustus)? --Oop (arutelu) 12. juuni 2012, kell 14:12 (EEST)


Välislinkide väljajätmine oli minu meelest põhjendatud. Miks need lisati? Pikne 12. juuni 2012, kell 15:19 (EEST)

Et oleks silme ees mingisugune viitekogum, milles olev info tuleks artiklisse integreerida (ja selle käigus saaks need välislinkidest maha võtta). Ma saan aru, et praegune seis vastabki sinu ettekujutusele ideaalsest artiklist, aga nagu sa ehk märganud oled, ma paraku ei jaga kõiki su arvamusi. --Oop (arutelu) 12. juuni 2012, kell 20:45 (EEST)
Ma olen ka märganud, et sinu jaoks pole probleem järeldata kõike mittemillestki. See artikkel pole ideaalne ja muu olen sinu eelneva kommentaariga nõus (v.a täpsustust puudutav). Lihtsalt lingikogu tegi minu meelest artikli veel viletsamaks. Olgu peale, kui on kavas need lingid peagi eemaldada. Kuigi selliselt võiks ehk linke koguda siiski pigem arutelulehel või kuskil kasutaja alamlehel. Pikne 12. juuni 2012, kell 21:16 (EEST)

Osa infot läks kaduma. Andres (arutelu) 23. aprill 2015, kell 15:53 (EEST)