Arutelu:Ann Must

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Töötanud ajakirja Sina ja Mina toimetuses ja ajakirja Kultuur ja Elu lisa Eesti Elu peatoimetajana.

PUUDUB teoste loetelu.

Pole midagi lihtsamat, kui lisada publikatsioonid--Rünno 22. aprill 2009, kell 17:00 (UTC)

Kas Ann Must ei ole i n g l i s e filoloog? Peaks kontrollima. --Vikker 1. mai 2009, kell 21:10 (UTC)


Koduleht ei avane. Andres 10. mai 2010, kell 10:21 (EEST)

1995. aasta lekiskonis on öeldud, et eesti filoloog. Kes on ATZ varjunime taga, tuleb välja selgitada. --Asti 9. juuni 2010, kell 09:50 (EEST)

Vahepeal on siin asjaosalise palvel eluloolisi andmeid kärbitud, sest nende levitamine on talle kahjulik. Nüüd on üht-teist niisugust tagasi pandud. Andres 9. juuni 2010, kell 11:03 (EEST)

Loomingu iseloomustus on leksikonistiilis. Selle asemel võiks olla midagi konkreetsemat koos retseptsiooniga. Andres 9. juuni 2010, kell 11:06 (EEST)

Kahjustava toimega synniaeg[muuda lähteteksti]

Ma panen sünniaja tagasi, see ei saa olla kahjustava toimega ometi? Aasta on üleval isegi avalikes raamatukogukataloogides, kuupäevagi leiab veebist.--Morel 19. jaanuar 2012, kell 04:37 (EET)

Ann Must on tõepoolest avaldanud protesti, et tema synniaja avaldamine Vikipeedias kahjustavat teda. Just saabus AKI-lt Wikimedia Eestile selleteemaline kiri. Paraku see asi nii lihtsalt ei käi. 1) Wikimedia Eesti ei vastuta Vikipeedia sisu eest. WMF, muide, ka mitte. 2) Vikipeedia kasutab ainult sekundaarseid, mujal avaldatud andmeid. Seega tuleks protestidega pöörduda esmaste avaldajate poole. (Ann Musta synniaeg on avaldatud terves reas teatmeteostes ning mul on kahtlus, et synniaasta leiab juba nõukogudeaegsete raamatute impressumeist. Veebis on see näiteks siin: 1, 2, 3.) 3) Protestiga ei ole kaasnenud mitte mingisugust selgitust, kuidas peaks synniaja avaldamine Vikipeedias teda kahjustama. 4) Kirjanik, kes on avaldanud ridamisi raamatuid omaenda nime all, soovides, et paljud inimesed neid loeks ja tema omadeks peaks, samuti on esinenud omaenda nime all neidsamu raamatuid kommenteerides, on tekitanud ise, pikaajalise sihikindla tööga ja vabatahtlikult enda vastu avaliku huvi. Kui ta pole kuidagi pyydnud enda isikut varjata, on suhteliselt veider oodata, et tema enda kohta andmeid ei avaldataks. - Kuna selliste sooviavalduste probleemi võimalikel lahenditel on pikaajaline ja ulatuslik mõju nii Vikipeedia tegevusele kui ka märksa laiemalt (ajakirjandus, teatmeteosed, andmebaasid jne), konsulteerime juristidega ja võtame sel teemal lähiajal avalikult sõna, samuti vaidlustame kysimuse AKI-s. --Oop (arutelu) 18. veebruar 2013, kell 18:35 (EET)

Loomerühmitus ATZ?[muuda lähteteksti]

siin ja ka teises kohas on link ATZ, mis peab vist silmas Eesti loomerühmitust? Veebis selle kohta ei leia pea midagi. Tähelepanuväärsus?--Estopedist1 (arutelu) 5. september 2018, kell 11:43 (EEST)