Anneli Ohvril

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Anneli Ohvril Viljandis 23. veebruaril 2018

Anneli Ohvril (sündinud 14. augustil 1972 Tartus) on eesti turundusekspert, keskkonna- ja sotsiaalprojektide eestvedaja ning koolitaja.

Tuntumad tema osalusel algatatud projektid on "Teeme ära!", "Teeme ära – maailmakoristus", "Minu Eesti" mõttetalgud, "Killerkott tapab", "Lase inimene üle tee", "Prügihunt ja Superjänes", Toidupanga avakampaania, SOS Lasteküla Sõprade Klubi.

Anneli Ohvril on Eesti Ettevõtlike Noortekoja ehk JCI Estonia senaator ja JCI Go koja asutaja ning JCI Estonia president 2011. aastal.

2012. aastal valiti Anneli Ohvril koos Vanemuise teatrijuhi Paavo Nõgese ja TTÜ Innovatsiooni ja rahvusvahelistumise prorektori Alar Kolgiga silmapaistvateks noorteks eestlasteks.[1]

2020. aastal tõi Anneli Ohvril esmakordselt käibele eestikeelse mõiste "ringmood", koondamaks mõisteid ringmajandus, taaskasutus, uuskasutus, fashion tuning ning upcycling tekstiili- ja moeloomingu valdkonnas.

23. veebruaril 2018 toimus Viljandi Kultuuriakadeemia Vilma majas Inspiratsiooniõhtu teemal "Ettevõtlikuna maailma". Anneli Ohvril jutustab enda juhitud maailmakoristuse kampaania "World Clean Up Day" kogemusi.
Anneli Ohvril Viljandi Kultuuriakadeemia Vilma majas 23. veebruaril 2018 rääkimas maailmakoristuse ja kilepakendiprojektide juhtimise kogemustest

Viited[muuda | muuda lähteteksti]