Mine sisu juurde

Zacky Vengeance

Allikas: Vikipeedia
Zacky Vengeance, 2007

Zachary James Baker (esinejanimega Zacky Vengeance; sündinud 11. detsembril 1981) on Avenged Sevenfoldi rütmikitarrist.

Zacky Vengeance on vasakukäeline. Ta õppis kitarri mängima, kui ta oli 13-aastane. Ta oli Avenged Sevenfoldi põhikitarrist kuni "Waking the Fallenini".

Huntington Beach High Schoolis õppides asutasid Zacky, M. Shadows ja The Rev Avenged Sevenfoldi. 2005. aasta lõpus lõi Zacky rõivafirma Vengeance University. Enne Aveged Sevenfoldi loomist tegi ta kaasa punkansamblis MPA, mis tuli sõnadest Mad Porno Action. MPA ei olnud eriti edukas.

Zacky valis oma esinejanimeks Zacky Vengeance, sest tahtis teha tagasi kõigile nendele inimestele, kes olid kahelnud tema potentsiaalis. Tema oli ka see, kes mõtles Jonathan Sewardile esinejanime Johnny Christ, sest ta arvas, et see lihtsalt sobib Johnnyle. Oma roll oli bändi kujunemisel ka Zacky nooremal vennal, sest just tema tutvustas Jonathan Sewardit bändile.

Zacky vanemad kinkisid talle 13. sünnipäevaks esimese kitarri, see oli mõeldud paremakäelistele. Zacky õppis kitarri mängima vasakukäelisena.

Varustus[muuda | muuda lähteteksti]

  1. Schecter S-1 Guitars (Pro, Elite, Blackjack)
  2. Boss NS-2 Noise Suppressor
  3. Boss TU-2 Chromatic Tuner
  4. Boss RV-5 Reverb
  5. Bogner Ubershall Head and 4x12 Cab
  6. Ernie Ball 2215 Skinny Top Heavy Bottom Strings

Isiklikku[muuda | muuda lähteteksti]

Zacky on pooleldi sakslane, pooleldi itaallane. Ta armastab sushit ja kõike itaaliapärast. Zackyl on koer Ichabod Vengeance.