Zacky Vengeance

Allikas: Vikipeedia
Zacky Vengeance 2007. aastal.

Zachary James Baker (lavanimega Zacky Vengeance; sündinud 11. detsembril 1981) on Avenged Sevenfoldi rütmikitarrist.

Zacky Vengeance on vasakukäeline. Ta õppis kitarri mängima, kui ta oli 13-aastane. Ta oli Avenged Sevenfoldi põhikitarrist kuni "Waking the Fallenini".

Huntington Beach High School'is õppides lõid Zacky, M. Shadows ja The Rev Avenged Sevenfoldi. 2005. aasta lõpus lõi Zacky riietefirma nimega Vengeance University. Enne Aveged Sevenfoldi loomist, oli ta punk bändis nimega MPA, mis tähendab Mad Porno Action. MPA ei olnud eriti edukas. Ta valis oma lavanimeks Zacky Vengeance, sest ta tahtis teha tagasi kõigile nendele inimestele, kes olid kahelnud tema potentsiaalis. Tema oli ka see, kes mõtles Jonathan Seward'dile lavanime Johnny Christ, sest ta arvas, et see lihtsalt sobib Johnnyle.

Zacky vanemad kinkisid talle 13. sünnipäeva puhul tema esimese kitarri, mis oli mõeldud paremakäelistele. Zacky õppis kitarri pahupidi mängima, sest ta oli vasakukäeline.

Varustus[muuda | muuda lähteteksti]

  1. Schecter S-1 Guitars (Pro, Elite, Blackjack)
  2. Boss NS-2 Noise Suppressor
  3. Boss TU-2 Chromatic Tuner
  4. Boss RV-5 Reverb
  5. Bogner Ubershall Head and 4x12 Cab
  6. Ernie Ball 2215 Skinny Top Heavy Bottom Strings


"Zacky on geenius. Artistlik. Ta hoiab bändivaimu kõrgel!" - M. Shadows

Isiklikku[muuda | muuda lähteteksti]

Zacky on pooleldi sakslane, pooleldi itaallane. Ta armastab sushit ja kõike itaaliapärast. Ta on mänginud bändis nimega MPA. Tema mõtles Avenged Sevenfoldile lühendi "A7X". Ta noorem vend tutvustas Johnny Christi bändile. Zackyl on koer nimega Ichabod Vengeance.