Vikipeedia arutelu:Wikimedia CEE Spring 2015/Tulemused

From Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Üle poole võistlusperioodist on möödas, žürii võiks valmis saama hakata? Ave Maria (arutelu) 7. mai 2015, kell 17:02 (EEST)

Võistlus on kohe läbi, aga žüriist ei kippu ei kõppu. Mis värk on? Muide, žürii või kohtunikud tuleb vähemalt spordivõistlustel teatavaks teha enne võistluste algust, kasvõi selle pärast, et oleks võimalik kohtunikelt reeglite kohta üle küsida. Aga paistab, et siin vist korraldajad on miski asja tegemata unustanud.  • • • Kasutaja:Ahsoous • arutelu • 24. mai 2015, kell 17:21 (EEST)

Väga austatud Ave Maria ja Kasutaja:Ahsoous! Mõistan hästi teie pahameelt ning teravat kriitikat žüriiga seotud valitseva selgusetuse osas! Paraku pole Wikimedia Eestil kõik läbirääkimised õnnestunud ning viimased täpsustused on jäänud kahetsusväärselt võistluse viimasesse nädalasse. Suures osas on see olnud tingitud välistest teguritest, sest inimestel, keda oleme žüriisse palunud on juuni algus võrdlemisi kiire aeg.
Hetkel saan öelda, et žürii tuleb ilmselt kolmeliikmeline. Selle kindel liige on ajaloolane ja välispoliitika ekspert Mart Nutt. Tartu Ülikooli Euroopa Kolledži esindaja on hetkel täpsustamisel nagu ka vikipeediapädevusega zürii liige. Lisame žüriiliikmete nimed leheküljele kui need on kindlad.
Kahjuks ei ole meil võimalik lubada, et saame edaspidi kinnitada võistluse žürii enne võistluse algust ning ilmselt ei ole see ka hädavajalik. Samas anname endast parima, et tulevaste artiklivõistluste puhul saavad asjad selgemaks varem ning võistlusel osalejate kannatlikkust enam proovile ei panda! Täname teid väga võistlusele osutatud tähelepanu ja panustatud artiklite eest! --Kaarel Vaidla (WM EE) (arutelu) 24. mai 2015, kell 20:48 (EEST)