Timeless Miracle

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Timeless Miracle
Päritolu Flag of Sweden.svg Rootsi
Stiilid power metal
Tegev 2001
Plaadifirma Massacre Records
Veebileht http://www.timeless-miracle.com/
Koosseis
Mikael Holst
Fredrik Nilsson
Sten Müller
Jaime Salazar

Timeless Miracle on 2001. aastal asutatud Rootsi power metal'i bänd.

Timeless Miracle andis esimese täispika albumi välja 2005. aastal plaadifirma Massacre Records kaudu.

Biograafia[muuda | muuda lähteteksti]

Timeless Miracle'i asutanud Mikael Holsti ja Fredrik Nilssoni ansamblitegemise ajalugu ulatub 1995. aasta lõppu, kuid nad asutasid koos trummar Kim Widforsiga ansambli Trapped. Kolmikuna tegid nad mitu esinemist, kuid läksid laiali, kui Kim Widfors välismaale kolis. 2001. aastal moodustasid Mikael Holst ja Fredrik Nilsson kahekesi Timeless Miracle'i.

2003. aasta talvel salvestasid nad kahekesi trummimasina abil oma kodustuudios 6-loolise demo. Kaks nädalat pärast selle valmimist pakkus üks väike Euroopa plaadifirma neile lepingut. Otsides sobivat kohta salvestamiseks, võttis Timeless Miracle ühendust Rootsi produtsendifirmaga RoastingHouse, kes omakorda pakkus bändile lepingut ja mille Timeless Miracle vastu võttis.

2004. aastal algas debüütalbumi "Into the Enchanted Chamber" tootmine. Selleks ajaks olid bändiga liitunud nii Mikael Holsti ja Fredrik Nilssoni kauaaegne sõber kitarrist Sten Möller kui ka trummar Jaime Salazar. Plaadi tootmises osalesid muuhulgas Anders Theander ja Pontus Lindmark. Albumi kujundas Mattias Norén.

Koosseis[muuda | muuda lähteteksti]

Albumid[muuda | muuda lähteteksti]

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]