Taylor Marie Hill

Allikas: Vikipeedia
Taylor Marie Hill (2015)

Taylor Marie Hill (sündinud 5. märtsil 1996 Palatine külas Illinoisis) on Ameerika modell ja Victoria`s Secret`i “ingel”.

Isiklik elu[muuda | muuda lähteteksti]

Koolieas tegeles Taylor Hill iluvõimlemisega ning lõpetas 16-aastaselt Pomona Keskkooli Arvadas. Tayloril on õed: Logan Rae (sündinud 12.jaanuar 1995), Mackinley (sündinud 9.august 1997) ja vend Chase (sündinud 27.aprill 1999), viimased kaks neist on samuti modellid.

Karjäär[muuda | muuda lähteteksti]

Taylor Marie Hill avastati 14-aastaselt agendi ja fotograafi Jim Jordani poolt.

2013. aastal sai alguse tema modellikarjäär, oli Forever 21 reklaami näoks Intimissimi kataloogis.

2014. aastal tegi Taylor koostööd H&M-ga ning osales Victoria Secret`i moeshowl, olles ise nende kõige noorim modell. Sel aastal sai ta ka Rosa Cha reklaamnäoks koos Erin Heathertoni, Frida Gustavssoni ja Barbara Palviniga.

Oli nomineeritud “2015`s Most Promising Model” Coutuersque lugejate poolt. 2015. aastal võitis ta Fashion Media Awards`il auhinna “Model of the Year”.

2016. aastal mängis ta filmis The Neon Demon modelli rolli ja juulis nimetati ta Prantsuse ilubrändi Lancôme uueks reklaamnäoks.

Saavutused[muuda | muuda lähteteksti]

Taylor Marie Hill`i on kajastatud mitmete riikide ajakirjades: Vogue, Harper`s Bazaar, Elle, W, Madame Figaro, Dazed, LOVE, V, Pop Magazine, Cosmopolitan, Glamour, Marie Claire jne.

Ta on teinud koostööd paljude kõrgmoe brändidega nagu: Versace, Valentino, Chanel, Armani, Moschino, Dolce&Gabbana, Brandon Maxwell, Tommy Hilfiger, Fendi, Ralph Lauren, Kenzo, Alexander Wang, Marc Jacobs, Michael Kors jpt.

Taylor Hill valiti 2018. aasta Victoria Secreti moeshow avajaks.