Sébastien Lefebvre

Allikas: Vikipeedia
Sebastien Lefebvre

Gaétan-Jean Sébastien Lefebvre Pépin (sündinud 5. juunil 1981), rohkem tuntud kui Sebastien Seb Lefebvre, on prantsuse-Kanada muusik, kes on eelkõige tuntud rütmikitarristina ja taustalauljana bändis Simple Plan. Lefebvre kasvas üles Lavalis Québecis ja töötas kojamehena oma vanas keskkoolis.

Varasem elu[muuda | muuda lähteteksti]

Lefebvre kasvas üles Laval, Québec'is, koos oma vanemate ja kolme õe-vennaga. Ta on väga lähedane oma vanema venna, Jay Lefebvrega. Tal on veel kaks nooremat õde, Andrée-Anne ja Héloise. Vend Jay on ära märgitud Simple Plani albumitel ja Man of the Hour kodulehel, kus teda tänatakse pideva toetuse eest bändile. Lefebvrede vanemad lahutasid kui Seb oli keskkoolis. Mõlemad vanemad abiellusid taas, albumil Simple Plan tänab Seb oma nelja vanemat. Sebi ema, Lorraine Pépin, töötab laste psühholoogina ja tsotsiaal töötajana ida Montrealis. Sebi isa, Jean Lefebvre, töötab inimõiguste alal Québec'is.

Man of the Hour[muuda | muuda lähteteksti]

Man of the Hour on otseülekandes raadi saade, mida juhivad Lefebvre ja Simple Plani kodulehe tegija, fotograaf ja filmimees Patrick Langlois. Raadio saade sai alguse, kui Lefebvre, Langlois ja Jaret Reddick otsustasid teha bändi. Nad ei olnud ühtegi lugu tegelikult lindistanud, kuid T-särgid ja muud promoks vajalikud asjad olid tehtud. Kuna vabaaega ei olnud piisavalt, et bändiga tegeleda tehti raadio saade Man of the Hour, idobi raadios.

Vaata ka[muuda | muuda lähteteksti]

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]