Malli arutelu:Sisukorra piirang

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Mall:Sisukorra piirang#Conflicts Paistab veits reaalsusega konfliktis olevat VoidLurker (arutelu) 31. jaanuar 2013, kell 22:37 (EET)

Ma ei tea, mida ma selle malli loomisel valesti tegin, aga mul ei hakanud ta kohe algusest peale üldse tööle. Adeliine 31. jaanuar 2013, kell 23:00 (EET)

Palun abi![muuda lähteteksti]

Kirjutan Ukraina kriisi kronoloogiat, mis kipub väga pikaks minema (suur osa, peamiselt algusest, on veel tõlkimata); pakkusin ingliskeelsel arutelulehel välja võimaluse kasutada koodi "{{TOC right|limit=5}}", ilmselt mingi väiksema numbriga. Tuleb välja, et inglise Vikis see töötab (seda saab arutelu lehel eksperimenteerida), ainult et artikli lehel on praegu hakatud minema seda teed, et üksikud kuupäevad tehakse bold-iks..., proovisin, see kood töötab ka seal...
mõte selles, et tahaks liigendada sisukorra selliseks, et näiteks üksikuid kuupäevi sisukorda ei kuvaks, ja siis võib-olla liigendada kuud kaheks-kolmeks osaks, olenevalt sisu mahust; kusjuures erinevate tasemete pealkirjade (h-heading) kasutamisel saab teksti sees operatiivselt nt kirjavigu, või hukkunute arvu, parandada...
ukrainlaste versioonis on TOC veel vasakul, mis teeb asja lugejale veelgi ebamugavamaks...
kusagil ingliskeelses wikiruumis on ka koodid pikemalt lahti kirjutatud.~ Pietadè (arutelu) 26. juuni 2014, kell 07:21 (EEST)

Lisasin koodi "{{TOC right|limit=4}}" ka vastavasse UKR-keelsesse artiklisse, kus see samuti töötab, tore oleks, kui ka meil töötaks. ~ Pietadè (arutelu) 26. juuni 2014, kell 07:36 (EEST)

UKR wikis töötab näiteks nii Google Chrome'iga, Operaga, Firefoxiga, ja isegi IE-s. Pietadè (arutelu) 26. juuni 2014, kell 08:00 (EEST)

Mitte ei saa aru, miks EST viki mallid, niiviisi (de)organiseeritud on: "{{TOC right|limit=4}}" asemel paistab töötavat "{{TOCright|limit=4}}"... no comment Pietadè (arutelu) 26. juuni 2014, kell 10:20 (EEST)