Malli arutelu:Infokast persoon

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Selle malli enda manustamisvõimaluse ärajätmise kohta. Ma ennist kommenteerisin seda sõjaväelase malli juures. Miks peaks saama kasutada siinset malli, mis on üldisema sisuga, teise kitsama sisuga malli sees, selle asemel, et manustada need mallid teistpidi (kitsama sisuga mall üldisema sisuga malli sees)? Inglise vikis on märgitud selline kasutus iganenuks. Pikne 27. august 2018, kell 19:31 (EEST)

Hirvelaid ju äsja leidis sellele võimalusele sobivat kasutust. - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 27. august 2018, kell 19:34 (EEST)
Nojah, aga miks just niipidi? Muutsin selle Hirvelaiu artiklis ennist ära: Eri:Diff/5084524. Kas see ei sobi? Pikne 27. august 2018, kell 20:07 (EEST)
Noh, tegu on tegelikult ikkagi sõjaväelasega ennekõige, seega võiks pigem vastupidi olla. Aga ma ikkagi ei näe eemaldamiseks otsest põhjust, tegu on ju kõigest kahe koodireaga, mille olemasolu ei muuda minu meelest otseselt midagi halvemaks. - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 27. august 2018, kell 20:11 (EEST)
Esitust mallide teistpidi pööramine minu meelest praegu kuigivõrd ei muuda, mall on lakooniline ja olulised asjad (sh sõjaline) on ühtviisi alguses. Lahendus jätab soovida eelkõige sellepärast, et kasutatakse neid nimeta parameetreid. Teadlaskarjääriga seotu näitamiseks võiks manustada hoopis teadlase malli. Seal pole praegu eraldi välja teaduskraadi jaoks, aga inglise viki malli juhendi järgi võiks see sobida hariduse väljale. Ameti või ametinimetuse (professor) jaoks leidub ka ehk mingi standardne väli.
Ebavajalike või lihtsalt erinevate kasutusvõimaluste ettenägemine teeb süntaksi ja artiklite väljanägemise ebaühtlasemaks ning on rohkem eksimisvõimalusi. Eks sellepärast on ka inglise vikis märgitud vastav parameeter (child) iganenuks. Pikne 27. august 2018, kell 20:38 (EEST)

Miks "organisatsioon" ja "töökoht" on ainsuses? Elu jooksul töötab inimene tänapäeval erinevates kohtades, samuti õpivad erinevates hardiusasutustesm. Sugulased on samuti mitmuses, järelikult võivad ka "organisatsioon", "töökoht" jms seda olla.) surra (arutelu) 12. veebruar 2020, kell 17:05 (EET) Miks "Alma mater", mitte eestikeelselt "haridusasutus" (või pigem "haridusasutused", sest tänapäeval on elukestev õpe)? "Alma mater" on võõrkeelne allegooria ning allegooria koht on isiklikult minu arvates kunstis või kirjanduses, mitte aga teatmeteostes. Eesti Wikis peaks olema läbivalt kõik omakeelne, vähemalt minu arvates. surra (arutelu) 12. veebruar 2020, kell 17:05 (EET)

"Alma materi" lahtris on see ülikool (või ehk ka muu kõrgkool), kus isik õppis. Teised haridusasutused, kus isik õppis, saab praegu lisada parameetri "haridus" alla. Lisaks võib "haridusasutus" arvatavasti tähendada ka töökohta. Pikne 13. veebruar 2020, kell 17:54 (EET)