Kategooria arutelu:Konstantin Päts'i Riigivanemaks Valimist Korraldava Komitee poliitikud

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Enne tuleks kategooria korrektselt nimetada ja siis asuda seda artiklitesse lisama. Praeguse kategooria kirjaviis tuleb korda teha ja anonüümne kasutaja, kes selle on tekitanud, peaks vastavates isikuartiklites ise parandused tegema. Ssgreporter (arutelu) 10. oktoober 2016, kell 01:14 (EEST)

Kirjutasin nii, nagu on Riigi Teataja Lisas. Mis on kord ja korrektsus? Ma ei saa Eesti-aegsetele inimestele õpetada, kuidas nad ennast nimetama peaksid.
Võib-olla siis tõesti on seal presidendi täiesti harilikult käänatav nimi ülakomaga. Aga kas seal on komitee "poliitikud" või "liikmed"? Ssgreporter (arutelu) 10. oktoober 2016, kell 01:28 (EEST)
Komitee nime kirjutati vähemalt kolmel eri viisil, ma ei tea, milline on õige ja ei taha vaidlema hakata. Tundus, et apostroofi ja läbiva suurtähega on kõige ametlikum kirjaviis. Riigi Teataja Lisas on ainult lühike registreerimise teadaanne ja seda ei ole mul praegu käepärast, on ainult mingid väljakirjutused. On kategooria "Eesti poliitikud erakonniti", selle allkategooriates on kõik poliitikud, mitte liikmed. Panin selle järgi.
Kõrgema astme kategooria "Eesti poliitikud" alamkategooriates on mitmesuguste kogude liikmed, mitte nende kogude poliitikud. Oleks hea, kui teil õnnestuks kategooria nimetus üle kontrollida. On muidugi õige, et me ei hakka sõjaeelset kirjaviisi ümber tegema, aga mulle tundus praegune nimi ülearu kunstipärane isegi tolle aja kohta. Ssgreporter (arutelu) 10. oktoober 2016, kell 01:53 (EEST)
Tehniline remark: kategooriaid saab admin ühe hooga teisaldada, kui vaja: vt CategoryMaster.--Morel (arutelu) 10. oktoober 2016, kell 01:56 (EEST)
Lähemal ajal peaks selgust saama, tõenäoliselt tuleb komitee kohta ka artikkel.
Suurepärane, koos selgitava artikliga muutuks see paremini mõistetavaks. Ssgreporter (arutelu) 11. oktoober 2016, kell 01:35 (EEST)