Kasutaja arutelu:Träm Redõp

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Tee tulemast Vikipeediasse, Träm Redõp!

Palu oma õpilastel tähelepanu pöörata arutelulehel Arutelu:Kogemus olevale kriitikale ning võimalusele tollele lehele midagi kirjutada. Andres 30. november 2007, kell 11:24 (UTC)

Jah, tegelikult andsingi ma neile ülesandeks jälgida, et missugune on artikli koostamise protsess koos arutelu, muudatuste ja kõige muu juurdekuuluvaga. Seejärel annan ma neile ülesande asuda ise üht artiklit koostama. Kuigi selle tulemuseks vast väga kvaliteetseid artikleid ei tule, siiski loodan ma, et see ei ole mingil viisil taunitav, ega ju? --Träm Redõp 30. november 2007, kell 14:23 (UTC)
Noh, pole mõtet kedagi taunida, aga kui Sa lased õpilastel ise artiklit kirjutada, siis võiks juhtida nende tähelepanu sellele, et nad teevad päris asja ning võtavad endale päris vastutuse: kui keegi juhtub seda artiklit selle praegusel kujul lugema, siis võib juhtuda, et ta seda ka usaldab. Kui nende tööd kritiseeritakse, peaksid nad püüdma sellest õppust võtta ja asja parandada, või kui ei oska, siis kas või midagi küsida, et targemaks saada. Igal juhul ei maksaks kellelgi kirja panna midagi sellist, millest ta ise aru ei saa. Andres 30. november 2007, kell 15:26 (UTC)
See, et Vikipeediasse tekib mittekvaliteetset materjali, on muidugi vältimatu, ja ei jää muud üle, kui tuleb süda kõvaks teha. Keegi ei suuda kirjutada nii kvaliteetselt, kui asi nõuaks, aga võib-olla kamba peale tuleb lõpuks välja. Andres 30. november 2007, kell 15:28 (UTC)

mulle väga meeldiks, kui nad kasutaksid kirjutamisel maksimaalselt viitamist. Mida rohkem, seda parem. Olen seisukohal, et iga väide peaks olema viidatud. Muidu võib kergesti tekkida mulje, et väide on omaloominguline.--Hendrix 30. november 2007, kell 16:34 (UTC)