Kasutaja arutelu:Taavi27

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Tere tulemast Vikipeediasse, Taavi27! Tiia (arutelu) 8. september 2013, kell 15:27 (EEST)

Paar märkust. Kuupäev sulgudes elanike arvu taga näitab üldiselt seda, mis seisuga on andmed, tegu pole andmete vaatamise kuupäevaga. Neljakohalistes arvudes tuhandelist ei eraldata. Pildid võiksid laadida Commonsisse. Viisin sinna sinu tehtud asendikaardi, nüüd saab seda kasutada ka inglis- ja muukeelsetes Vikipeediates, kui sinna tulevad artiklid Hiiu valla kohta. Pikne 4. oktoober 2013, kell 23:36 (EEST)

Pean silmas seda, et näiteks Emmaste valla puhul on elanike arv viidatud allika järgi praegu seisuga 1. jaanuar 2013. Pikne 5. oktoober 2013, kell 10:38 (EEST)

Muutsin ära. Nüüd näitab, et 9. juuli 2013, mis on statistika ameti lehe all viimase uuenduse kuupäev.

Nojah, aga saidi uuendamise kuupäev on suvaline. 1079 inimest elas Emmaste vallas (arvestuslikult) ikkagi 1. jaanuaril 2013. Mitu inimest elas 9. juulil, selle kohta täpsed avalikud andmed puuduvad.
Alla saad arutelulehel kirjutada nelja tildega (~~~~). Pikne 5. oktoober 2013, kell 11:02 (EEST)

Kas Hiiu valla rahvaarv tuleks siis kirjutada seisuga 1. jaanuar, kuigi siis seda valda ei olnud olemas. Viidatud siseministeeriumi lehekülg, kus arv on kirjas, toetub ju statistika ametile. Kas siis peaks viitama nii Kõrgessaare kui ka Kärdla lehele statistikaametil või piisab siseministeeriumi lehest? Taavi27 (arutelu) 5. oktoober 2013, kell 11:20 (EEST)

Hiiu valda pole ka veel praegu. Viidatud leheküljel on tegelikult ju toodud ümmargune arv 5000. Elanike arv 4934 on nähtavasti tuletatud rahvastikuregistri andmetest. Kui tuua ära viimane arv, siis jah, tuleks kirjutada, et see on 1. jaanuari seisuga. Arvan, et piisab ühest allikast, kus on toodud see arv, mida parasjagu näidatakse. Iseasi, milline elanike arv ära tuua, sest Hiiu valla elanike arv 4934 pole võrreldav näiteks Emmaste valla artiklis sama kuupäeva seisuga antud elanike arvuga, kuna rahvastikuregistri elanike arv (elukoha registreeringute järgi) ja statistika ameti andmed (loendatud, arvestatud) on erinevad. Me ei ole olnud Vikipeedias paraku päris järjekindlad selles osas, milline elanike arv infokastis esitada. Põhimõtteliselt võib artiklis ära tuua ka erinevad elanike arvud. Pikne 5. oktoober 2013, kell 13:34 (EEST)