Kasutaja arutelu:87.119.179.23

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Austatud 87.119.179.23

Te väidated, et minu arvestused on omaalagatuslikud arvutused ja minu oletused pole kompetentsed !? Mina olen nõustanud oma varasemas elus Riigikogu Rahanduskomisjoni ja Tallinna Volikogu ning õpetanud kõigis Tallinna Ülikoolides ja kõrgemates õppeasutusetes, s.h ka eraõiguslikes enam kui 22 aastat u. 10 000 noorele maksundust ja avaliku sektori eelarvet. Lisaks andnud välja hulga raamatuid nii maksuõiguse kui ka fiskaalpoliitika teemal.

Mis on teie kompetents, et teil on õigus esitada selline arvustus ja kustudada minu poolt kirja pandud?.

Kodanikupalga arvestuste juures ei muuda elanikkonna marginaalsed muudatused lõpptulemust. Kodanikupalga mõju hindamisel on minul ülevaada inimkonna 6000 aasta jooksul toimunud arengutest fiskaalpoliitikas ja sellest tulenevatest mõjudest. Ja olen sellest tekkinud arusaama kirjeldanud ka oma raamatutes. Mida on teil vastu panna oma väidetele?

Ootan huviga teie vastust.

--Pault (arutelu) 14. august 2020, kell 20:46 (EEST)Reply[vasta]

Austatud hr Tammert.

Vikipeedia redigeerimise õigus on igaühel ning Vikipeedia pole koht iseenda vaadete promomiseks.

Vikipeediasse lisatakse siiski neutraalsetest allikatest pärit kontrollitud infot, mitte viitamata sisu ega kellegi isiklikke arvamusi. Usun, et minuga nõustub ka valdav enamus administraatoreid.

146.255.183.26 16. august 2020, kell 11:26 (EEST)Reply[vasta]

Kui kahtlete, eks postitage oma mure üldisesse arutelusse. Seal vastatakse Teile sama.

Mingit isiklikku vimma ärge otsige - ma ei tunnegi Teid - aga kodanikuna, kes armastab aeg-ajalt Vikipeediasse panustada, soovin, et Vikipeedias oleks neutraalne info. Seepärast olengi muu kaastöö käigus ka päris mitmeid Teie artikleid redigeerinud. Ja niivõrd kogenud inimesena võiksite omada ka veidi kriitikameelt ning mõista, et alati ei pruugi Teil õigus olla. Vikipeediasse panustage edasi terviseks, aga palun püüdke rohkem viidata ja hoiduda enda isikliku maailmavaate propageerimisest.

Kõike kaunist!

146.255.183.26 16. august 2020, kell 11:43 (EEST)Reply[vasta]


See on anonüümse kasutaja arutelulehekülg. See kasutaja pole kontot loonud või ei kasuta seda. Sellepärast tuleb meil kasutaja tuvastamiseks kasutada tema IP-aadressi. Sellist IP-aadressi võib kasutada mitu kasutajat. Kui oled anonüümne kasutaja ning leiad, et siinsed kommentaarid ei puutu kuidagi sinusse, siis palun loo kasutajakonto või logi sisse, et sind ei aetaks edaspidi segi teiste anonüümsete kasutajatega.