Erik Cassel

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Erik Cassel (16. detsember 196711. veebruar 2013) oli Robloxi kaasasutaja, administraator ja endine inseneriteaduste asepresident. Ta oli veebisaidil üsna aktiivne, kuid mängis mänge harva. Ta suri vähi tõttu 11. veebruaril 2013.[1]

Surm[muuda | muuda lähteteksti]

11. veebruaril 2013 teatasid Robloxi töötajad Robloxi Twitteri kontol, et Erik Cassel oli "kaotanud vähivastase võitluse" päeva alguses 45-aastaselt.

Keith (Robloxi Admin) kinnitas seda hilisel kellaajal foorumipostituses. Seejärel loodi hiljem samal päeval ajaveebipostitus.

12. veebruaril 2013 kogunesid sajad kasutajad Erik Casseli mälestusmärgile, et leinata tema surma. Paljud neist inimestest riietusid ennast Erik Casseli tegelaskujuks, et talle austust avaldada.

Pärand[muuda | muuda lähteteksti]

Arvatakse, et Eriku meenutamiseks otsustasid Robloxi töötajad pärast tema surma hoida tema auks alles ta administraatori märgi.

Erik Casselil on tema avatari eeskujul loodud 1. seeria Robloxi mänguasi.

Roblox muutis Eriku mälestuseks varem nimega "Hästi Kantud Müts" uueks nimeks "Erik Casseli müts" ja see pandi veel lühikeseks ajaks müüki. Seejärel muutis Roblox kirjelduse järgmiseks:

"Meie kaasasutaja Erik Casseli austamiseks annab Roblox Eriku nimel olulise panuse vähiuuringutesse. Tänan kõiki austuse ja toetuse eest."

Viited[muuda | muuda lähteteksti]

  1. Dom2d2 (05.12.09). "erik.cassel". Roblox Wiki. Vaadatud 23.06.21. {{netiviide}}: kontrolli kuupäeva väärtust: |vaadatud= ja |aeg= (juhend)