B.A. Baracus

Allikas: Vikipeedia

Seersant Bosco Albert "B.A." (Bad Attitude) Baracus on üks A-Rühma peategelasi. Teda kehastas 1980-ndatel Mr. T ja 2010. aasta filmis kehastab teda maadleja Quentin Jackson.

B.A. on tiimi mehhaanik ja oskab paljudest tavalistest või vanadest asjadest teha relvi, autosid jms. asju. Kord ütles Hannibal talle, et "tangide ja natukese ajaga oskab ta parandada kõike peale õhtusöögi". Ta oskab ka hästi võidelda. Teda on kerge vihale ajada. Tema võitlusskeem on vastase haaramine, viimase enda pea kohale tõstmine ja siis tolle õhku heitmine.

B.A. armastab lapsi. Ta ei joo kunagi alkoholi, eelistades sellele piima. B.A. kardab lendamist, eriti siis, kui lennuki või helikopteri piloodiks on Murdock. Sealt pärineb ka tema tuntuim fraas "I ain't gettin' on no plane!" Transpordiprobleem lahendatakse kas teda uinutades, uimaseks lüües või ühes episoodis hüpnotiseerides.

B.A.-l ja Murdockil on sarnane veregrupp - AB-negatiivne, kõige haruldasem veregrupp.

B.A. sõidab 1983. aasta GMC Vandura kaubikuga. Ta saab vihaseks, kui tema kaubik saab vigastada. Tavaliselt juhib ta ise seda, kuid tihti on seda ka teised A-Rühma liikmed juhtinud. B.A. ütleb tihti: "Nobody drives my van, but me!"