Arutelu:Tsink (muusikainstrument)

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Tere! Ma ei oska ära muuta artikli pealkirja, aga seda tuleb tingimata teha: ingl cornett ja it cornetto on meil saksa k eeskujul tsink ja mitte iialgi kornett (märge "mitte segi ajada" on siiski oluline, aga näiteks pärast inglise ja itaalia sõnakujude näitamist. Näiteks eesti toimetajad teevad selle vea üsna alati. Samuti ei kuulu ta puupillide perekonda - tema korpus on puidust või elevandiluust, aga kausshuulik muudab ta pigem sarnaseks vaskpillidega ja säärase vahepealse nähtusena ma ei näitaks teda kummagi kategooria all, vaid ta võiks tulla välja ainult puhkpillide alt. Kui parandate artikli pealkirja, siis võin seda ise täiendada.– Eelneva allkirjata kommentaari kirjutas Claudio (arutelukaastöö) 9. veebruar 2016.

Artikli pealkirja muutmiseks tuleb artikkel teisaldada uue pealkirja alla. Teisaldamiseks tuleb valida menüüst "Veel" valik "Teisalda". --Andrus Kallastu (arutelu) 11. veebruar 2016, kell 16:28 (EET)
(Kopeerisin Claudio teksti oma kasutaja arutelust.) Ma ei oska nõustuda ega mitte nõustuda. Ma kahjuks ei mäleta seda, mille põhjal või asjaoludel ma selle artikli lõin. Palun tulge veel keegi teadja appi. Adeliine 10. veebruar 2016, kell 03:32 (EET)