Mine sisu juurde

Arutelu:Tigutorn

Lehekülje sisu ei toetata teistes keeltes.
Allikas: Vikipeedia

Vähemalt üks pilt võiks ju illustratsioonina sees olla. Andres 29. juuli 2007, kell 07:48 (UTC)

millist pilti Sa silmas pead?--Hendrix 2. august 2007, kell 04:20 (UTC)
Pean silmas seda, et pole mõtet kõiki pilte galeriisse panna. Vähemalt üks võiks suurelt sees olla. Andres 2. august 2007, kell 07:16 (UTC)

Arvamuste juures peaksid olema viited. Andres 8. august 2007, kell 05:05 (UTC)

Väitluste käigus on nimetatud Emajõe Ärikeskust silotorniks. 

minu arust on tigutorni silotorniks nimetatud. --WikedKentaur 20. veebruar 2008, kell 17:16 (UTC)

usun, et kõiki vähegi märkimisväärseid ehitisi on kuidagi mõnitada püütud. Mis vähegi ei klapi väljakujunenud maailmapilti, väärib ju hukkamõistu. Kuidas keegi seda hukkamõistu nüüd väljendab... See silotorniga võrdlus sattus mulle ette ühes ajaveebis. Aga ajaveebides aetakse igasugust süüdimatut bläma. Praegu vaatan, kas ongi vaja siin artiklis neid arvamusi Tartu "kõrgusruumi" kohta? Refereeritud materjalid võiks isegi ju üles leida, aga kas need väärivad teatmeteoses refereerimist?--Hendrix 20. veebruar 2008, kell 18:25 (UTC)
Minu meelest teeb see artikli sisukamaks. Andres 20. veebruar 2008, kell 19:24 (UTC)

koduleheküljel on märgitud ehituse lõpuks aprill. Kas märts oli ametlik lõpu aeg?--Hendrix 18. august 2008, kell 08:23 (UTC)


Kas see lisandus on nüüd originaaluurimus? Andres (arutelu) 6. juuni 2014, kell 22:49 (EEST)[vasta]

Minu meelest küll. --Epp 7. juuni 2014, kell 00:15 (EEST)[vasta]

Arhitektide allusioon Tatlini tornile on võimalik, aga tervikuna on see lõik minu meelest väljamõeldis. Andres (arutelu) 6. juuni 2014, kell 22:54 (EEST)[vasta]

Lisatud viited ju ka sellest ei räägi. Arvan, et peaks kustutama. --Epp 7. juuni 2014, kell 00:15 (EEST)[vasta]
Hakkasin just sedasama kirjutama, kuid siis sain aru, et trolliga pole mõtet argumenteerida. Taavi (arutelu) 7. juuni 2014, kell 00:22 (EEST)[vasta]

Kas keegi teist inglise keelt või loogiliselt mõelda üldse mõistab? mida tähendavad antud laused? "Tatlin’s Tower, or the project for the Monument to the Third International (1919–20),[1] was a design for a grand monumental building by the Russian artist and architect Vladimir Tatlin, that was never built.[2] It was planned to be erected in Petrograd (now St. Petersburg) after the Bolshevik Revolution of 1917, as the headquarters and monument of the Comintern (the third international)."" + ""Proletkult seadis eesmärgiks proletaarse kultuuri loomise"" + ""Vilen Künnapu oli 2006. aastal Tartu Ülikooli vabade kunstide professor. Tema abikaasa on kunstiajaloolane."" = Lihtne matemaatika ?

Noh, allusioon Tatlini tornile on täiesti võimalik, tõepoolest, torn ja 23, ja selleks ei ole isegi tarvis, et abikaasa oleks kunstiajaloolane. Aga isegi see on ikkagi ainult oletus, mitte tõendatud fakt. Ja kui see ka on tõsi, siis sellest kuidagi ei järeldu lõigu esimene lause. Andres (arutelu) 7. juuni 2014, kell 00:54 (EEST)[vasta]
Mis te arvate et universum isiklikult kuvab täpselt 100 aastat peale Proletkulti sündi teie ajusse suvalise torni, mis on identne kominternile pühendatud monumendi kavandiga 20ndate Moskvas ja tegelikult pole mitte kunagi mitte ühtegi just mainitut üldse eksisteerinudki ? Vikipeedia olemus on ka teie jaoks suvaline andmete kogu ilma laiemate tähenduste ja seosteta ?
Kuidas ta siis identne on? Ei ole identne.
Võib ju konstrueerida igasuguseid seoseid ja tähendusi, aga Vikipeedia ei ole tõesti selleks, et nad otse vastu võtta. Vikipeedia ülesanne on vahendada teadmisi, sealhulgas muidugi ka ideede kohta, aga Vikipeedia ei ole ideede esmapublitseerimise koht. Andres (arutelu) 7. juuni 2014, kell 01:30 (EEST)[vasta]
Kas te üldse teiste kasutajate poolt lisatud materjale ja viiteid läbi ka töötate või lahmite niisama nende vaevarikka töö kohe prügikasti? Vaata nüüd siin videos kominternile pühendatud monumendi kavandit - http://www.youtube.com/watch?v=NZ6t5JA7OBA&t=4m43s - ja võrdle seda tigutorniga. Millisest otsast ei ole tegemist identse disainiga?? Kas hoone autor on omaltpoolt üldse maininud kust ta inspiratsiooni sai või miks talt ei ole seda küsitud, seda avaldatud või selle põhjal artiklisse lisatud viiteid ümber lükatud? Tänapäeval tehakse kõik asjad lihtsalt lampi valmis ja söödetakse ehitajatele nina ette? Vaevalt. Mingid reeglid neil ju omas (marksistlikus)tsunftiski kehtivad.
Ei, ma ei näe identsust. Andres (arutelu) 7. juuni 2014, kell 02:56 (EEST)[vasta]