Arutelu:Siiami kass

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Siiami kassi on kutsud ka kass-koeraks, kuna tihti võivad nad jalutada vabalt peremehe kõrval ilma, et nad oluliselt eemalduksid.

Välja. Andres 1. aprill 2009, kell 22:07 (UTC)

Mind huvitab, kuidas saab automaatselt iga Vikipeediast copy-paste artikkel osutuda kohe plagiaadiks. – Eelneva allkirjata kommentaari kirjutas GrigoriPotjomkin (arutelukaastöö) .
See on vist õige tähelepanek. Vikipeediast on hoopis kopeeritud kiisu.ee lehele. Sellisel juhul tuleks mall eemaldada. --Tiuks 7. juuli 2009, kell 22:55 (UTC)
Küsimus ei ole mitte plagiaadis, vaid autoriõiguste rikkumises. Ja mall ei räägi mitte autoriõiguste rikkumisest, vaid selle kahtlusest. Kui kahtlus on kõrvaldatud, tuleb mall eemaldada või rikkumine kõrvaldada. Andres 8. juuli 2009, kell 06:55 (UTC

Ja palun ärge redigeerige artikleid, kui teie keeleoskus on puudulik (karvakate). Kes iganes selle redigeeris, ei kirjuta loodetavasti artiklit "karvakate" kohta.

Selle "karvakatte" kirjutas siia ju esimene autor ise. --Epp 12. juuli 2009, kell 00:54 (UTC)

Huvitav fakt[muuda lähteteksti]

Kas teadsite, et siiami kasside karva toon sõltub õhutemperatuurist? See kehtib tegelikult kõigi kassitõugude kohta, kellel on hele karv+tumedad käpaotsad. Kuigi aja jooksul muutub siiami karv üldse tumedamaks, on soojema õhutemperatuuri korral karvkatte värv heledam ja külmaga tumedam. Sobivaim õhusoojus siiami kassile olevat +26 kraadi. Seepärast siiamid ongi sündides lumivalged ja alles ajapikku hakkavad kehast eemal asetsevad kohad tumedamaks muutuma. Tumedus peaks siis ka ilmselt sõltuma sellest, kui soojas ruumis kassipoeg kasvab.

Välja. Andres 21. aprill 2010, kell 19:50 (EEST)