Arutelu:Kilingi-Nõmme raudteepeatus

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Kust saab teada, kas see oli peatus või jaam? Igal juhul ei tohi nii teha. Artikkel tuleb teisaldada. --Epp 20. veebruar 2014, kell 22:16 (EET)

Ja kus on Teie argumendid, et Kilingi-Nõmme oli laiaööpmelise raudtee ajal jaam? Teisaldamine on absurdne, varasem artikkel Kilingi-Nõmme raudteejaam kajastas selgelt ebatäpset informatsiooni. Artiklid, mis hõlmavad endast Pärnu-Mõisaküla raudtee peatuseid/jaamu on kirjutatud siiski viimase, ehk laiarööpmelise raudtee seisukohalt. Kui viimane on vale, tuleb ümber teha kõik artiklid. See, et Kilingi-Nõmme oli alates 1981. aastast raudteepeatus on selge igaühele, kes eristab raudteejaama peatusest. Lisaks kinnitavad seda ka kõik fotod, mis on tehtud näiteks 1990-ndatel. Rääkimata asjaosaliste suusõnalistest selgitustest. Kas selleks, et tõestada väga lihtsat ja ilmset asja, on vaja pöörduda Eesti Raudtee poole?

Ma lihtsalt küsisin. Kui peatus, siis peatus. Aga siis tuleb vana artikkel taastada ja uue nime alla tõsta, sest praegu läks artikli ajalugu kaduma. --Epp 20. veebruar 2014, kell 22:53 (EET)
Teisaldasin eelmise artikli ja panin vahepealsed muudatused sisse. --Epp 21. veebruar 2014, kell 03:53 (EET)

Aitäh. Kõike paremat.

Probleem on nüüd selles, et see uus jaam, mis rajati Pärnu poole, kandis nime Kilingi-Nõmme raudteejaam. Kuhu edasi? - Melilac (arutelu) 2. jaanuar 2016, kell 20:57 (EET)