Arutelu:Isabelle (laev)

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Kui laev on paarkümmend aastat olnud ühes laevakompaniis, siis paar nädalat teises ei muutu veel nii kiiresti nii oluliseks, et artikli algust sedavõrd muuta. Oluline on, et tuntaks ära, mis laevaga tegu. Ühtlasi võin kinnitada artiklis kirjapandut, et "Isabella" ei sildunud algusaastail Muuga sadamas, vaid peatus 20-30 minutiks Tallinna lahel, kuni komisjon käis pardal ja fikseeris piiriületuse, ning laev pöördus tagasi. Ka esimene proovisildumine Tallinna Vanasadamas oli ühest vahepealsest parandusest hilisem ning see ei viinud veel liiniliikluseni. Ssgreporter (arutelu) 10. mai 2013, kell 02:10 (EEST)


Püsime faktides ja tänapäevas, laev on Tallinki oma , ajaloost räägime ikkagi ajaloo all. Ja üleüldse mis õigusega sa kustutad lambist KÕIK teiste tööd ?

Kui te kirjutate midagi arutelulehele, siis vajutage lõppu neli lainet, nii ilmub teie kasutajanimi märkuse lõppu. Väitsin seetõttu, et laeva ei tunne enam ära, et isegi Viking Line´i pardakirjaga foto oli kustutatud. Ülejäänud teiste töö osas polnud mul nii hilisel kellaajal aega viiteid otsida. Kogumina kandis artikkel nii suurt firmalojaalsuse pitserit, et lihtsam oli liigne kustutada, selleks et täna põhjalikumalt parandada. Ilmselt oli asi ka allikate usaldusväärsuses. Ssgreporter (arutelu) 11. mai 2013, kell 00:33 (EEST)

ISABELLA oli üks laevadest, mis osales Estonialt pääsenute päästmises 1994.aasta septembris. Välja võetud kui kontekstiväline, õnnetuspaigal olnud laevade loetelu on arvatavasti artiklis Estonia katastroof. Ssgreporter (arutelu) 1. juuli 2015, kell 00:41 (EEST)