Arutelu:Ihar Kanõhin

Selle lehekülje sisule puudub teiste keelte tugi.
Allikas: Vikipeedia

Igor Kanõginiga maadles 2006. a NSVL täiskasvanute meistrivõistlustel Rostovis Doni ääres eestlane Madis Arras, kel õnnestus Igori Kanõgini üle saavutada puhas võit.

See on arusaamatu.
Ja mis mõttes ta on endise Nõukogude Liidu maadleja? Andres (arutelu) 19. august 2012, kell 03:22 (EEST)Vasta[vasta]
Sorry panin hajameelsusest esialgu aastanumbriks 2006, tegelikult oli tegemist aastaga 1986...:)). NSVL mis NSVL.
Panin selle kirje juurde eesmärgiga näitamaks, et selle härrasmehega on maadelnud ka eestlased ja nad on teinud seda väga tulemuslikult. Madis Arras saavutas tookord Igor Kanõgini üle kiire seljavõidu. Selliseid võite sedavõrd kõvade meeste üle ei ole eestlastel hoopiski mitte palju. Räägitagu selle matši kohta mida iganes - kobin või mitte kobin, ilusat võitu ei saa Madiselt enam keegi ära võtta. Osalesin ka ise sellel NSVL tšempionaadil ja nägin isiklikult seda matši. Madis Arrase õnnitlejaid oli seekord palju. Isegi paljud endise NSVL treenerid nende hulgas.

Igor Kanõginiga maadles 82 v 83 aastal NSVL Rahvaste Spartakiaadil ka eestimaalane Gediminas Linas. Peale esimest minutit läks Gediminas punktidega 10:0 ette kuid matš kallutati ilmse kohtunike ebaobjektiivsusega lõpuks siiski I. Kanõgini kasuks. Sealt oleks pidanud tulema ilmselge Linase võit...:((. Neid mehi, kes seda matši nägid, on veel palju. Esimene mees on Henn Põlluste. Ta oli siis ENSV koondise peatreener.