Arutelu:Halvale teele

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Puudub lehekülg Halvale teele. kas seal ei peakski olema see teleseriaal? Ave Maria (arutelu) 4. juuni 2012, kell 13:49 (EEST)

Mis muu selle pealkirja all võiks olla? --Epp 4. juuni 2012, kell 14:21 (EEST)
Jäin ka ise mõttesse (täpselt "redigeerimiskonflikti" ajal) — viimase aja "toodangus on "Halvale teele (teleseriaal)" ja "Vahelevõtja", mis mõlemad on teleseriaalid; ei tunne piisavalt ruumi, aga peaks vist olema mingi ütlustamine; järgmisena ehk kirjutan "Seadusesilm (teleseriaal)" (originaalis "Justified", mis on võetud peategelase seletusest pahade pihta lastud kuulidele, et tegevus oli ju "Õigustatud" (Justified)); "Fox Crime Estonia", kusjuures, on kahtlane "asi", mäletan et mõne aasta eest püüdsin jälile jõuda, kus see algpesa on, ei leidnud, täna saatis ametlik Fox'i leht ru-laiendiga lehele; fakt on see, et subtiitrid on eesti keeles, eesti näitlejad loevad filmitutvustusi jms, lisaks on ostetud eesti reklaamipauside ajad, mis selle taga on, pole õnnestunud leida;
Pealkirjal peaks aga vist tingimata olema ümarsulgudes taga täpsustus "teleseriaal v -sari"; "halvale teele", "vahelevõtja" (inglise the closer tähendab tegelikult juhtumite sulgejat/lõpetajat), "seadusesilm", "meeleheitel koduperenaised" (nt sisuks EV riigikogu liikmete kaasade tegemised toimetused ;-)), "lõpp hea, kõik hea", "skandaal" jne, jne võivad pealkirjadena (ilma täpsustuseta, seriaal) tähendada mida iganes (täpsustus-lk ehk lahendaks asja); praegu nt proovisin google'is stringi "face off" ("halvale teele" 4. hooaja viimane osa) ja sain tulemusi 47, 7 miljonit...; keegi "ruumiteadlik" võiks ehk selle Viki raames ühtlustada...--Toivo (arutelu) 4. juuni 2012, kell 14:45 (EEST)
Pealkirjal just ei pea olema täpsustust ümarsulgudes, kui just teist samanimelist või sama pealkirjaga asja ei ole, mis on juba täpsustuseta pealkirja all. Ave Maria (arutelu) 4. juuni 2012, kell 14:47 (EEST)
"lõpp hea, kõik hea" (Happy Endings) ... ;-) --Toivo (arutelu) 4. juuni 2012, kell 14:52 (EEST)