Arutelu:Entümeem

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Mina ei kiida sellist asja heaks. Aga autoriõiguse seisukohalt – mida see luba tähendab? Kas mõni asjatundjam võiks kommenteerida? Kas see ei peaks sel juhul kirjalik luba olema, nagu piltide puhul? Seal peaks siis ju kirjas olema, kellele õigused kuuluvad ja et avaldatakse Vikipeedias kasutatava litsentsi all? Kas kirjastusele ei kuulu mingeid õigusi? --Epp 6. detsember 2012, kell 04:48 (EET)

Mina ka ei kiida sellist asja heaks. Andres (arutelu) 6. detsember 2012, kell 10:43 (EET)
miks ei kiida? Mul on kirjalik luba olemas e-maili kujul. Miks tõrjuvalt suhtuda adekvaatsesse infosse? Vikipeedia ei ole ju originaaluurimus, vaid kokkuklops--Bioneer1 (arutelu) 8. detsember 2012, kell 18:56 (EET)
Mis selles loas on öeldud? Andres (arutelu) 8. detsember 2012, kell 22:43 (EET)
küsisin: "Teie "Filosoofia sõnaraamatus" on palju infot, mida saaks integreerida hästi võrguentsüklopeediasse Vikipeedia. Küsin aga, et kas võiks saada autoriõiguse vabastuse, et teatud lauseid sõnasõnaliselt (loomulikult korrektselt viidates) saaksin integreerida Vikipeediasse. (Autoriõigused on vist ka kirjastuse käes?) Eks ikka eesmärgiga kvaliteetset infot levitada ja inimesi harida.", millele ta vastas Minul on sellest ainult hea meel! Kirjastusel enam õigusi ei ole, sest leping kestis vaid 4 aastat..--Bioneer1 (arutelu) 10. detsember 2012, kell 12:05 (EET)