Arutelu:Deses

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Mis on re-dublbemoll?

tuleb vikist otsida, siis saad teada. Siin oli linkimata ja vist paljudes teistes kohtades. Tähtnimetustele peaks infot juurde tulema. See jääb esialgu. --Tiuks 12. september 2007, kell 19:10 (UTC)
Re-dublbemoll on sama asi mis cis. Aga artiklis pole öeldud ka seda, mis on re. Andres 12. september 2007, kell 19:15 (UTC)
sama mis deses. Ma jätaks tähtnimetused hetkel rahule ja keskenduks füüsikale. Kas peab silpnimetustele ka eraldi artiklid tegema? Arvasin, et suunab ümber silpnimetused tähtnimetustele.--Tiuks 12. september 2007, kell 19:43 (UTC)
Silpnimetustele ei pea eraldi artikleid tegema. Desesi mõistet tuleb selgitada d mõiste kaudu, sest artiklite pealkirjadeks on tähtnimetused. Seetõttu tuleb mainida d-d, mitte re'd. Andres 13. september 2007, kell 05:06 (UTC)
Probleem on selles, et see artikkel ei seleta midagi. Sama hea artikkel on Meles meles. Ainult, et artiklis Mäger on natuke rohkem infot, mitte ümbersuunamine Meles melesele.--Metsavend 12. september 2007, kell 22:27 (UTC)
Metsavend, ära solva mind. Ma ei jõua saja asjaga korraga tegeleda. Siia tuleb targemat juttu aga sellega pead ootama. Kirjuta siis ise ja ära virise.--Tiuks 12. september 2007, kell 23:37 (UTC)
Aga Tiuks, see, et siia on midagi kirjutatud, ei tähenda, et just Sina peaksid kiirustama või kohe reageerima. See ju kehtib kogu selle aja, mil lehekülg sellises seisus on, ega ole mõeldud ainult Sulle.
Kriitika ei ole mõeldud solvamiseks, vaid tähelepanu juhtimiseks puudustele. Ka need, kes kritiseerivad, ei jõua saja asjaga korraga tegelda. Sinu ajahäda tuleb just sellest, et Sa tegeled saja asjaga korraga:-) Andres 13. september 2007, kell 05:06 (UTC)