Arutelu:Andres Lutsar

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Kolm tähelepanekut. Esiteks, entsyklopeediates ei kutsuta kirjeldatavaid eesnime pidi. Teiseks, inglisviki yritab likvideerida lõike laadis "Huvitavat", "Mitmesugust", "Seda ja teist", "Lõbusaid fakte". Mõistlik mõte, ka meil võiks materjal asjakohaselt liigendatud olla. Kolmandaks, sedalaadi soovitused peaks kuhugi kokku korjama. Aga kuhu? --Oop 16. november 2008, kell 11:27 (UTC)

Ka ainult perekonnanimega ei ole minu meelest sobiv nimetada, kui pole tegu väga kuulsa inimesega.
Eesnimi võib minu meelest siiski olla sobiv näiteks noorte poplauljate ja sportlaste puhul.
Selliseid lõike tõesti ei tohiks olla.
Vikipeedia:Vikipeedia reeglid. Andres 16. november 2008, kell 11:52 (UTC)
Noh, kogu tekstis ei saa ju täisnime kasutada. Aga kui aeg-ajalt on meeldetuletuseks ka eesnimi, saab perekonnanime ja asesõnu kenasti vaheldada. --Oop 22. november 2008, kell 15:39 (UTC)

Link Jaan Lutsar viib valele isikule. Andres 13. september 2010, kell 22:23 (EEST) --- Avastasin ka, et link Jaan Lutsar viitab valele isikule. Ebaloogiline, et poeg sündis 19. sajand ja isa 20. sajand. Võtan sulud maha


"Spordiestraadi artist" on väga omapärane määratlus, Vikipeediast ma rohkem selliseid ei leidnud. Kus see spordiestraad siis asus ja mis asutuses sellise artisti ametikoht oli? Kuriuss (arutelu) 29. aprill 2020, kell 02:24 (EEST)