Arutelu:Õueala

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Minu meelest siin ei ole autoriõiguse rikkumist, sest sõnastus on võetud seadusest. Andres (arutelu) 9. veebruar 2017, kell 23:35 (EET)

Võiksite lisada pildi. Mõne lauses sõnastus tasuks üle vaadata, infot võiks olla veidi rohkem. (Kasutaja: Tiia)

Lõikudes võiks olla rohkem informatsiooni. Oleksite võinud artiklis pikkemalt kirjutada õueala ajaloost või hoopis selle tõhususest. Antud artiklis pidi kasutama vähemalt ühte inglise keelset allikad. Ma ei usu et, lektor mõtles inglise keele allika all eki-d. Antud artikli juures on positiivne, et on tööd lllusteeritud fotoga, kuid oleks võinud peale liiklusmärgi olla pilte õuealast. Antud artikli puhul, mis on natukene liiga kokkuvõtlik on ülemäära palju toodud välja seadust. Artikkel on arusaadav ning igaühe jaoks mõistetav, keeleliselt korrektselt vormistatud. Olete tublisti välja toonud teistes keeltes linke ja kasutanud töös väga usaldusväärseid erinevaid allikaid. Samuti artikkel on loogiliselt ülesehitatud. Üliselt on tegu hea artikliga kuna on ülevaatlik --Edithmariau (arutelu) 16. veebruar 2017, kell 11:13 (EET)

retsensioon: Tekstis võiks rohkem infot olla ja ajaloo kohta võiks mõne illustreeriva foto otsida, aga muidu päris hea lühikokkuvõte, mis see õueala siis on.