Adam Sevani

Allikas: Vikipeedia

Adam G. Sevani (sündinud 29. juunil 1992) on Ameerika Ühendriikide näitleja ja tantsija, kes on tuntud Robert Alexander III / Moose'i rolli järgi filmisarjas "Step Up".

Näitlejakarjäär[muuda | muuda lähteteksti]

2008. aasta veebruaris ilmus Adam Sevani Touchstone Picture’si tantsudraama filmis "Step Up 2: The Streets", mis on filmisarja teine osa. Filmi keskmes oli rühm õpilasi, kes moodustasid tantsugrupi ja tegid tänavatel tantsulahinguid. Oma rolli eest filmis sai Sevani “Best Scene Stealer” auhinna 2008. aasta “Young Hollywood Awards” auhinnagalal.

2009. aasta mais kinnitati, et Sevani kordab Moose’i rolli Step Up triloogia kolmandas osas. Filmimine toimus New Yorgis 30 miljoni dollari eelarves. Film "Step Up 3D" keskendub Moose’ile ja tema parimale sõbrale Camille Alyson Stonerile, kes kolivad New Yorki, et minna ülikooli, kuni Sevani tegelane seguneb maa-aluse tantsustseeni. Film ilmus 2010. aasta augustis. 2012. aasta juulis ilmus "Sevani Step Up" filmisarja neljandas osas, "Step Up: Revolution". 2014. aastal kordas Sevani oma Moose'i rolli "Step Up" filmisarja viiendas osas, "Step Up: All In".

Tantsimine[muuda | muuda lähteteksti]

Sevani on tantsinud mitmes muusikavideos, näiteks: Mase'i "Breathe, Stretch, Shake", Will Smithi "Switch", T-Pain'i "Church" ja väike osa NLT "That Girl". Ta tegi ka NLT 'Karma' muusikavideo koreograafiat. Aastal 2006 oli ta taustatantsija Kevin Federline'i esinemisel Teen Choice Awardsil. Adam on moodustanud ka tantsugrupi koos Jon Chu ja mitmete California piirkonna tantsijatega 2008. aastal tuntud kui AC/DC või Adam/Chu Dance Crew. Grupil oli suuresti avalikustatud tantsuvõistlus YouTube'is koos Miley Cyrusega. Tantsuvõistlus kahe grupi vahel lõppes 2008. aasta Teen Choice Awardsil. 2008. aasta novembris oli ta esindatud Michael Jacksoni 25. aastapäevale pühendatud "Thrilleri" videos, koos "Step Up'i" sarjast tuntud Alyson Stoneriga.