Vikipeedia arutelu:AWB

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Kas tööriist ei võiks viidata otse ingliskeelsele lehele? Adeliine 9. mai 2011, kell 17:24 (EEST)

Kordan küsimust. Kui siia lehele eestikeelset sisu ei tule, siis võiks tööriist viidata otse ingliskeelsele lehele ja pole seda soft-redirecti vaja. Adeliine 15. juuli 2011, kell 15:59 (EEST)

Asendasin softredirect-i otselingiga. Praktilist vahet ei paista olevat, {{softredirect}} tundus mulle üksnes veidi kasutajasõbralikum olevat. Eestikeelset sisu looma hakata pole soovi. --Quibik 18. oktoober 2011, kell 16:57 (EEST)
Hmm, see pole see, mida ma mõtlesin. Ma nimelt tahaksin selle lehekülje siin üldse ära kustutada. Tööriist kasutab seda linki muudatuse resümees, eks? Kas see link, mis resümees ilmub, saaks olla otse ingliskeelse lehe link, mitte link lehele Vikipeedia:AWB, kust on ümbersuunamine. Kas ma selgitan segaselt? Adeliine 26. oktoober 2011, kell 21:07 (EEST)
Sain tõesti eelnevalt küsimusest valesti aru. Vabandan. Tööriista poolt tekitatud muudatuste resümeed on täielikult kasutaja poolt valitavad. Üksnes inglisekeelset vikit redigeerides lisatakse automaatselt "(using AWB)". Nii et, jah, siinsele lehele linkimise asemel võivad AWB kasutajad viidata otse inglisekeelsele põhilehele. Quibik 27. oktoober 2011, kell 02:29 (EEST)