Vikipeedia:Liivakast

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Siin joone all saab harjutada Vikipeedia artikli redigeerimist lähteteksti muutmise režiimis. Lihtsalt vajuta ülal lipikule "Muuda lähteteksti" ja pärast redigeerimiskasti all nupule "Salvesta". Siia salvestatud materjal ei kuulu Vikipeedia entsüklopeedilise informatsiooni hulka. Artiklite redigeerimisel leiab abi Vikipeedia abilehtedelt. Tähtsamaid vormindusvõtteid võid vaadata Spikrist.

Kui oled sisse loginud, võid ka luua isikliku liivakasti, selleks klõpsa siia. Isiklikus liivakastis on võimalik redigeerida lisaks lähteteksti režiimile ka uue VisualEditori abil. Registreerumata kasutajate liivakastid kustutatakse.Riistvaraline Krüpteering[muuda lähteteksti]

Riistvaraline krüpteering (inglise hardware-based encryption) on riistvaraline seade ja/või moodul lihtsustamaks või täielikult asendamaks tarkvaralist krüpteeringut. Üldjuhul rakendatakse see tehnoloogia protsessori käsustikus. Näiteks täiustatud krüpteerimisstandardit(moodne šiffer) on võimalik rakendada üldlevinud x86 arhitektuuril.


Peeter Jõgioja

Kasutusi[muuda lähteteksti]

Käsustikud[muuda lähteteksti]

sdsdsd sds sds ds

x86[muuda lähteteksti]

ARM[muuda lähteteksti]

Veel üks alamosa[muuda lähteteksti]

Veel üks alamosa[muuda lähteteksti]

Eraldiseisva protsessorina[muuda lähteteksti]

Eelised[muuda lähteteksti]

Pahemused[muuda lähteteksti]

Vaata ka[muuda lähteteksti]