Vikipeedia:Liivakast

Allikas: Vikipeedia

Siin joone all saab harjutada Vikipeedia artikli redigeerimist lähteteksti muutmise režiimis. Lihtsalt vajuta ülal lipikule "Muuda lähteteksti" ja pärast redigeerimiskasti all nupule "Salvesta". Siia salvestatud materjal ei kuulu Vikipeedia entsüklopeedilise informatsiooni hulka. Artiklite redigeerimisel leiab abi Vikipeedia abilehtedelt. Tähtsamaid vormindusvõtteid võid vaadata Spikrist.

Kui oled sisse loginud, võid ka luua isikliku liivakasti, selleks klõpsa siia. Isiklikus liivakastis on võimalik redigeerida lisaks lähteteksti režiimile ka uue VisualEditori abil. Registreerumata kasutajate liivakastid kustutatakse.


Tulirelva tagasilöök või tagasilöök on oma olemuselt relva liikumishulk vahetult pärast lasu sooritamist. Ekvivalentne on rääkida ka tulirelva tagasilöögi energiast, mis kujutab endast vastavat kineetilist energiat. Praktikas kirjeldataksegi tagasilöögi ulatust pigem energiaühikutes või siis läbi tagasilöögi kiiruse, mitte aga impulsiühikutes.

Peeter[muuda lähteteksti]

Ellab[muuda lähteteksti]

peeter peeter peeter

Flag of Albania.svg Flag of Austria.svg Flag of Belgium.svg Flag of Spain.svg Flag of Croatia.svg Flag of Ireland.svg Flag of England.svg Flag of Iceland.svg Flag of Italy.svg Flag of Poland.svg Flag of Portugal.svg Flag of France.svg Flag of Northern Ireland.svg Flag of Sweden.svg Flag of Romania.svg Flag of Germany.svg Flag of Slovakia.svg Flag of Switzerland.svg Flag of the Czech Republic.svg Flag of Turkey.svg Flag of Ukraine.svg Flag of Hungary.svg Flag of Wales 2.svg Flag of Russia.svg