rFactor

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
RFactor
Arendaja ISI
Platvorm PC
Väljalaskeajad 2005
Žanr driving
Meedia CD-ROM, DVD-ROM

"rFactor" on arvutimäng, mille puhul on tegemist võidusõidu simulatsiooniga, kus on võimalik sõita ringrajaautodega ja vormelitega. "rFactor" on üks tõetruumaid võidusõidusimulatsioone, pakkudes edasiarenenud füüsikat.

Mängumootoriks on isiMotor2, mis pakub öö-päeva vaheldumist. Sarnast mängumootorit kasutavad ka mitmed SimBin võidusõidusimulatsioonid nagu GTR, GT Legends, GTR2, RACE07, GTR Evolution ja Race On.

Erinevalt konkureerivatest simulatsioonidest nagu "Live for Speed", "netKar Pro" ja "SimBini" sarjad, on "rFactor" täielikult modimisvaba ning sinna saab lisada nii autosid kui ka radu. "rFactorile" on tehtud juba üle 500 raja ja üle 200 võidusõidusarja. Olemas on kõik tuntumad rajad nagu Nordschleife, Monza, Silverstone, Monaco, Indianapolis jpm. Tuntumad sarjad nagu Vormel-1, ChampCar, IndyCar, NASCAR ja paljud kereautode sarjad.

"rFactoril" on üks parimad võrgukoode, mis võimaldab puhta võidusõidu kuni 64 sõitjale. Mängu on võimalik alla laadida "rFactori" ametlikult kodulehelt.[1]

Vaata ka[muuda | muuda lähteteksti]

Viited[muuda | muuda lähteteksti]

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]