Narva Noortekeskus

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Narva Noortekeskus on Narva kohaliku omavalitsuse asutus, aadressil Vestervalli tänav 9, mis loodi 1998. aasta veebruaris eesmärgiga koordineerida ja arendada noorsootööd Narvas.

Noortekeskuses on noorsootöö arenguteenistus, info- ja nõustamisteenistus, noorsootegevusteenistus, Põhjamaade Ministrite Nõukogu infopunkt, koolitusteenistus ning kohvikklubi "EXIT", mille töös kasutatakse avatud noorsootöö meetodit.

Noortekeskus pakub Narva noortele, noorteühendustele ja noorsootöötajatele infot, kontakte, õppevisiite, võimalusi osaleda noorsoovahetustes ja seminarides jms. Samuti valmistab keskus ette ning algatab programme kohaliku omavalitsuse noorsootöö korraldamiseks ja arendamiseks, korraldab uuringuid ning analüüsib noorsootöö arengut linnas.

Keskuse info- ja nõustamisteenistusel on infobaas õppimis- ja töövõimalustest, sotsiaalteenustest, vaba aja veetmise võimalustest jne. Teenistus nõustab ja abistab noorteühendusi ja noorte gruppe finantstoetuste, projektitaotluste ja programmide küsimustes.

Narva Noortekeskuse ruumides toimuvad noorteüritused ja koolitused, samuti antakse neid kasutada noorteühendustele. Kohvikklubi EXIT on vaba aja veetmiseks, kus korraldatakse ka üritusi.

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]