Mall:Sisukord paremale

Allikas: Vikipeedia
Malli dokumentatsioon

Kasutamine[muuda lähteteksti]

Lisa artiklisse {{sisukord paremale}}. Sisukorrakasti ülemine serv tekib selles kohas, kus on malli väljakutsumise kood.

Tähelepanu! Seda malli kasutades tekib alati sisukord (see tähendab, et sisukord tekib ka siis, kui alapealkirju on alla nelja).

Seda malli tuleks kasutada ainult juhul, kui tavapärane vasakule paigutatud sisukord jääb lehel mõnele muule elemendile ette või kui see rikub paigutust. Muul juhul lehekülje standardset vormistust selle malliga kohandada ei tuleks.

Parameetrid[muuda lähteteksti]

clear
CSS-i atribuut. Vaikimisi clear=right, mis asetab sisukorrakasti kõigi eelnevate HTML-i elementide järele, millel on juhis float: right. Valikud on left, right, both või none.
laius
CSS-i atribuudi "width" väärtus.
piirang
Määrab sisukorra sügavustaseme. Näiteks piirang=4 peidab kõik pealkirjatasemed alates neljandast tasemest, piirang=2 näitab sisukorras vaid kaht ülemist taset. See suvand kasutab saidiüleses CSS-failis defineeritud CSS-klasse.

Piirangud[muuda lähteteksti]

Kujunduse Vektor (2022) puhul (määratav kasutaja eelistustes) asub sisukord alati külgribal või hüpikmenüüs. Selle kujunduse korral antud mall sisukorra asukohale mõju ei avalda.