Madina Lake

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Madina Lake
2008
2008
Päritolu Chicago, USA
Tegev 2005–
Plaadifirma Sony Music Entertainment, Razor & Tie
Seotud esitajad The Blank Theory, Reforma
Veebileht http://www.madinalake.com/
Koosseis
Nathan Leone
Mateo Camargo
Matthew Leone
Dan Torelli

Madina Lake on USA alternatiivrokkbänd Chicagost. Bändi asutasid aastal 2005 kaksikvennad Nathan ja Matthew Leone. Teised bändiliikmed on Mateo Camargo ja Dan Torelli.

Ajalugu[muuda | muuda lähteteksti]

Nathan ja Matthew Leone olid algselt bändis The Blank Theory ning Dan Torelli ja Mateo Camargo bändis Reforma. Mõlemal oli sama mänedžer. 2005. aastal nad ühinesid ning moodustus Madina Lake. Nende esimene esinemine toimus 21. mail Chicagos.

Nathan ja Matthew Leone pälvisid esmakordselt meedia tähelepanu tänu NBC telesarja "Hirmu faktor" kaksikute erisaate võitmisele. Võidetud 50 000 dollari eest lasid nad välja Madina Lake'i esimene demoplaadi "The Disappearance of Adalia".

From them, through Us, to You (2006-2008)[muuda | muuda lähteteksti]

Pärast demoalbumit sõlmis Madina Lake lepingu Roadrunner Recordsiga. See andis neile hoogu juurde ning varsti valmis nende debüütalbum "From Them, Through Us, to You", mis lasti välja 27. märtsil aastal 2007. Tänu sellele albumile pälvis bänd tähelepanu ning jõudis Billboardi edetabelis 154. kohale. Ajakiri Kerrang! kuulutas bändi parima rahvusvahelise uue tulija tiitli vääriliseks.

Attics To Eden (2009)[muuda | muuda lähteteksti]

"Attics To Eden" on Madina Lake'i teine stuudioalbum. See lasti välja 2. mail 2009. Albumilt ilmus kolm singlit: "Never Take Us Alive", "Let's Get Outta Here" ja "Welcome to Oblivion".

Liikmed[muuda | muuda lähteteksti]

Diskograafia[muuda | muuda lähteteksti]

Stuudioalbumid[muuda | muuda lähteteksti]