Kasutaja arutelu:Volum

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Tere tulemast Vikipeediasse, Yoosq! Andres 23. aprill 2007, kell 20:29 (UTC)

Tegin tooriku Mall:Arvutimäng. See tuleb tõlkida ja kohandada eesti keelde. Loodan, et teised tulevad appi; mina ei hakka sellega rohkem tegelema. Üldiselt võid esialgu artiklitesse teha lihtsalt sõnalised kirjeldused. Näide, mille Sa inglise vikist tõid, ei ole hästi vormistatud, sest seal teksti üldse ei ole. Andres 21. juuni 2007, kell 04:37 (UTC)


Palun märgi üles laetud piltide juurde allikas ja litsents. Andres 26. juuni 2007, kell 11:06 (UTC)


Kaanepildid ei ole aktsepteeritavad. Andres 27. juuni 2007, kell 17:35 (UTC)


Küsisid Andrese arutelulehel viitade kohta. Eestikeelses vikis käib asi nii: ==Viidad== <references/>


Palusid mul teha mallile kasti ümber. Kopeerisin Ahsoouse malli ja vahetasin päise ja sisu vastavate inglisekeelsete terminitega. Muidu Ahsoous oskab siinsest seltskonnast ilmselt kõige paremini malle teha. Ma olen ka mõningad mallid teinud, kuid kasutan selleks tavaliselt juba valmisolevate mallide põhjasid.--Animagi


Lugupeetud hr/pr Yoosq. Palun ärge risustage artiklit Brothers in Arms. Kõigepealt peate vajalikuks osa artiklist lihtsalt ära kustutada ning siis muudate kuupäevad grammatiliselt valeks (1. märts muutsite Te 1 Märts`iks), kuigi kooliajast juba peaks olema selge, et kuu nimed kirjutatakse väikese tähega ning järgarvude järel käib punkt. Kui mõnda artiklit lugedes tekib Teil kahtlus, et seal on kirjaviga või informatsioon ei vasta tõele, siis võite Te kirjutada sellest artikli arutelus (selleks see ongi loodud) või kui Te tahate artiklit täiendada, siis palun. Aga ärge palun risustage ühtegi artiklit.

Ma võtan kasutajanime muutmise protseduuri ette, aga see võtab aega. Kas ma saan õigesti aru, et kasutajakonto Volum on Sinu enda loodud? Andres 26. jaanuar 2008, kell 07:45 (UTC)

Millegipärast ma ei saa seda muutmist ise läbi viia ning ma pean selleks abi paluma. Sel juhul võidakse esitada küsimusi. Sellepärast ma panen lehele Kasutaja arutelu:Volum üles küsimuse, millele tuleb seitse päeva vastust oodata. Palun ära kirjuta Volumi nime alt kuskile midagi, muidu nime vahetada ei saa. Ära vasta tollele küsimusele. Andres 6. veebruar 2008, kell 06:51 (UTC)

Kasutajanimi Yoosq muudetud Volum-iks. Jaan513 15. märts 2008, kell 10:45 (UTC)

Kui tahad, et arutelulehed viitaksid Sinu kasutajalehele, siis võid lingid käsitsi muuta. Neid automaatselt ei muudetud. Andres 15. märts 2008, kell 16:24 (UTC)

Teine võimalus on reserveerida vana nimi endale uuesti ning panna Yoosqi kasutaja ning arutelulehele ümbersuunamised. Andres 15. märts 2008, kell 18:04 (UTC)

Alusta arutelu kasutajaga Volum

Alusta arutelu