Kasutaja arutelu:The Poker

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Hei Poker!
Sa tegid artikli Lord Voldemort (Harry Potteri filmid), kuid ehk jäi sul märkamata, et artikkel Voldemort on juba varasemast olemas. Ma arvan, et kahte artiklit pole vaja, sest tegemist on sama tegelasega.  Taavi|  30. august 2015, kell 19:28 (EEST)

Hei Cumbril! Ma märkasin küll, et artikkel Voldemort juba eksisteerib, ning tahtsin sinna lisada natuke infot voldemorti kohta filmides, mis oli tal kirjutamata jäänud, kahjuks aga ei saanud ma artiklit muuta, ning otsustasin teha artikli, mis põhjendab Voldemorti tegusid filmides, nendele kes huvituvad Voldemortist filmides--The Poker (arutelu) 30. august 2015, kell 19:38 (EEST)
Poker, ae, Hmm.. See on küll imelik, et sa ei saanud artiklit muuta. Kas sa pead silmas, et sa ei osanud uut infot kuhugi vahele lisada või tekkis mingi tehniline tõrge? Olen Harry Potterit lugenud ja filmina vaadanud ja minu jaoks oli raamatu Voldemorti filmi omaga päris huvitav võrrelda. Mida arvad sellest, kui esitada infot ühes artiklis ja nii, et panna kirja raamatu/filmi tegelaskuju erinevused?  Taavi|  30. august 2015, kell 19:53 (EEST)
Ma tõstan selle vestluse siia üle, sest siis on kõik ühes kohas.  Taavi|  30. august 2015, kell 20:20 (EEST)
Tõstsin info üle artiklisse Voldemort ja kustutasin teise artikli. Sisu oli mõlemas artiklis praktiliselt sama, välja arvatud filmide info, mis nüüd asub teises artiklis.  Taavi|  3. september 2015, kell 02:08 (EEST)

Selline sõbralik nõuanne, et filmide pealkirjad käivad jutumärkides. Märkasid, et laadisid üles videomängu screenshoti – see kustutatakse ära, sest mängudest või filmidest ise tehtud piltide üles laadimine läheb vastuollu Vikipeedia autoriõigusreeglitega. Cumbril 15. veebruar 2016, kell 20:08 (EET)