Kasutaja arutelu:Rünno

Selle lehekülje sisule puudub teiste keelte tugi.
Allikas: Vikipeedia

Tere tulemast Vikipeediasse, Rünno! Andres 16. veebruar 2009, kell 17:39 (UTC)

Tänan. Tervitus ka minu poolt!--Rünno 17. veebruar 2009, kell 07:28 (UTC)

Panid praegu võistlusnimekirja ka artikli Thor Heyerdahl, kuid sellega tegelenud kasutajad saab siis võistlejateks lugeda, kui muudatusi on tehtud võistlusperioodil. Jõudu jätkamisel! avjoska 4. aprill 2009, kell 06:56 (UTC)

Jah, mul on plaanis vastav inglise keelne viki artikkel ära tõlkida. Sellepärast ka pooleli märkus. Väga põnev inimene, see Heyerdahl, ja põnevad vaated elule ja loodusele.--Rünno 4. aprill 2009, kell 07:03 (UTC)

Sa teed toimetajana head tööd. Andres 13. aprill 2009, kell 21:49 (UTC)

Panen siis ka siia kirja vastuse, mida kirjutasin Rünno, sinu, tekstile, kui kommenteerisid minu profiili. Juttu käib artiklist "Plastikaken".

Teen ettepaneku kasutaja Rünno alaliselt blokeerida, kuna segab artikli "Plastikaken" täiendamist. Ta ka ei kirjuta oma kommentaare artikli arutellu, vaid minu isiku alla, millega ei aita ta kuidagi kaasa artikli täiustamisele, vaid töötab artiklile hoopis vastu. Lisaks ei oma ta ka teadmisi soojusjuhtivusest ega soojusülekandest ega võta ka kuulda, kui talle öelda, et ta eksib. Viimane on just kõige ohtlikum, kuna inimene ei saa aru, et eksib. Seidelberg


Tere! Sul tekkis küsimus:

"entsüklopeediline väärtus" - Mis see tähendab?

Seda, et ilmaruumis laiali märksa enam sellist teavet, mis ei kuulu entsüklopeediasse, kui sellist mis kuulub – olgu see trükitud kujul, internetis üleval või lihtsalt kellegi välja öelduna. Paberkandjal entsüklopeedist ei ole paljud asjad mitte selle pärast välja jäetud, et nad sinna ära ei mahuks.
Meie viki on küll enamjaolt entsüklopeedia seisukohalt jaburatele ja igavestele vaidlustele ülesehitatud, aga inglise vikis see-eest on põhitõed üsna asjalikul kujul kirja pandud. Soovitan tutvuda artikliga Wikipedia is an encyclopedia. Hädine variant on ka siin olemas, kuigi tihtipeale ei leia seegi järgimist. 17. juuni 2009, kell 08:02 (UTC)

Misiganes! René Kedus

Toon arutelu siia üle.

Noh, oma kasutajalehe arutelu võib pisut korrigeerida ka, kuigi see pole hea toon. Andres 26. oktoober 2009, kell 18:18 (UTC)
Kirjavigu muidugi, aga sisulisest küljest...--Rünno 26. oktoober 2009, kell 18:24 (UTC)
Noh, näiteks kui keegi halvasti ütleb, siis võib kustutada. Andres 26. oktoober 2009, kell 18:26 (UTC)
Seda kindlasti. Kuid kriitika ei ole ju halvasti ütlemine. Tuleb mõru pill alla neelata.--Rünno 26. oktoober 2009, kell 18:30 (UTC)
Noh, siis ma kritiseerin Sind ka: Sinu märkus pole konstruktiivne kriitika. Andres 26. oktoober 2009, kell 18:31 (UTC)
Palun konkretiseeri.--Rünno 26. oktoober 2009, kell 18:33 (UTC)
Esiteks, vähekogenud kasutajatega tuleb eriti sõbralikult suhelda. Teiseks, teine võib ju arvata, et ta ongi süvenenud. Andres 26. oktoober 2009, kell 18:43 (UTC)
Rene ei ole vähekogenud kasutaja. Tal on hulgaliselt toimetamisi juba aasta jooksul.--Rünno 26. oktoober 2009, kell 18:48 (UTC)
Ikkagi Sinust vähem kogenud. Lihtsalt selgita oma parandust artikli arutelulehel, pole tarvis kasutaja arutelulehel moraali lugeda. Andres 26. oktoober 2009, kell 18:57 (UTC)
Sa kiidad mind. Kuid arvan, et seda pole vaja teha.--Rünno 26. oktoober 2009, kell 19:00 (UTC)

OKi, juhtus see, et arenguastmed on erinevad ja enda teadmatuse tarkusest sattusin tundmata tiiglisse. Parimat, René Kedus


Seadsin Sind üles administraatorikandidaadiks. Anna teata, kas oled nõus kandideerima. Ivo 5. november 2009, kell 14:04 (UTC)

Tere Rünno, oled sa kindel, et 'tagasihoidlik sõnastus' on alati kaasaegne ehk ajaga kaasakulgev ning kõikides valdkondades samaväärselt kehtiv, arusaadav?! Olen märganud, et tihti korrigeerivad Wikis vanemad kujundajad ja uuendajad sõnavara ja fakte enda nö arusaamade kohaselt ja redigeerivad teksti, enda teadmatusest, ka mitte just eriti väärtuslikuks. Viitan siin Katrin Sangla artiklile, muidugi oli seal teksti, mis oli kustutamist väärt, aga jah.
Lihtsalt ääremärkusena mainisin, kuna igasugune tagasiside on konstruktiivne, isegi kui see tundub kohatu. rkedus 17. november 2009, kell 08:45 (UTC)

Vikipeedia on entsüklopeedia, siinne info peab olema neutraalne ja asjalik. Ja nüüd vaata neid lauseid, mis Katrin Sangla artiklis varem olid:
  • väga tunnustatud...enda eriala fänn, kes väärtustab empaatiat, koostööd, annet ja loovust ning nendega kaasnevat ilu-, kunsti- ja moevaistu. - See on tegelikult ju tühi loba, mis ei anna artiklile midagi juurde. Jätab tühise kiidulaulu mulje.
  • ka välismaal läbilöövaid, tugevaid isiksusi - Jutt nagu mõnest nõukogude propagandateosest (ainult kaasaegsematel teemadel).

--WooteleF 17. november 2009, kell 08:52 (UTC)


Palun ära kasuta uustulnukatega suhtlemisel selliseid väljendeid nagu "suvalisse kohta toppida". Sa esindad kogu Vikipeediat, aga selline jutt ei ole viisakas (isegi mitte viisakusväljendite vahel) ega aita palju edasi (puudub konstruktiivne õpetus). Andres 17. märts 2010, kell 11:58 (EET)[vasta]


Järgmised internetist leitud pildid sobivad Vikipeedias kasutamiseks ja need saab vaba litsentsi all avaldada vaid juhul, kui allikas on märgitud, et need kuuluvad nimetatud vaba litsentsi alla.

--Pikne 9. juuli 2020, kell 17:56 (EEST)[vasta]