Kasutaja arutelu:Karro96

Selle lehekülje sisule puudub teiste keelte tugi.
Allikas: Vikipeedia

Valminud artikkel on koos tühikutega, ilma viidete ja sisukorrata on umbkaudu 4600 tähemärki, mis ei täida nõuet, et lõplik artikkel peab olema vähemalt 6000 tähemärki.

Artikli üldmülje on neutraalne, sest midagi halba koheselt silma ei paista, kuid samuti ka mitte midagi kiiduväärset. Artikli esimene lause märgib, et tegu on ühe luminestsentsi liikidest, kuid see tundub sisutühi. Arvan, esimese ja teise lause võiks üheks kokku sulandada.

Tekst tundub kohati monoliitne ning kasutada võiks rohkem lõike. Artiklis leidub kirjaviga “footnite” ning kohati kohmakaid sõnastusi nagu “elektronid, mis interakteeruvad ainega...” ja “elektronid ise kannavad liiga palju energiat...” Samuti võiks olla illustreerivaid pilte luminestsentsi protsessist või lõpupoole kirjeldatud mikroskoobist.

Viidete all olevas Füüsikaleksikonis on ainult üks lause: “Katoodluminestsents on elektronide voo ja aine kokkupõrkel tekkiv helendus.” Ei oska öelda, kui korrektne on selline viite kasutamine, kuid tundub sobimatu.--Yookono (arutelu) 3. november 2017, kell 16:29 (EET)Vasta[vasta]