Kasutaja arutelu:Johannes

Selle lehekülje sisule puudub teiste keelte tugi.
Allikas: Vikipeedia

Tere tulemast Vikipeediasse, Johannes! --Dj Capricorn 12. oktoober 2006, kell 19:29 (UTC)

Tere, piltide üleslaadimisel tuleb jälgida ka, et oleks autori luba selle pildi ..

Palun ära pane kuupäevaartiklitesse valimatult nimesid. Rohkem nimesid võib panna spetsiaalleheküljele, vaata näiteks 30. detsember ja Surnud 30. detsembril. Andres 31. jaanuar 2007, kell 19:07 (UTC)


Palun lisa oma tekstis punktide järele tühikud. iffcool 2. veebruar 2007, kell 19:17 (UTC)

Uued mallid[muuda lähteteksti]

Uute mallide katsetamiseks on kõige parem kasutada malli õpetuses {{Template sandbox}} linke X1 jne. Neid on seal 9 ja nendest peaks piisama algajatele. Malli liivakastis saab katsetada ainult navigeerimisbokse, sest need pannakse artiklisse mallina, mitte väljadena. Lisasin malli {{Maailma regioonid}} õpetuse. Kasutada neid ei saa, sest class="navbox collapsible ei ole meil veel korras. Ainuke tegija siin vikis on Kasutaja:Ahsoous aga tema ei jõua ka kõike korda teha. --Tiuks 22. märts 2008, kell 01:40 (UTC)

Malli tegemist pead ise õppima. Teistel ei ole aega teha, sest peab tegelema Vikipeedia korrastamisega. Andres on boss ja ei tegele mallide tegemisega. Minu vastus Sinu küsimusele on Kasutaja arutelu:Tiuks#Mall. Sõnumi allkirjastamiseks kasuta redigeerimiskasti tööriistarealt paremalt 2. nuppu. --Tiuks 9. aprill 2008, kell 21:51 (UTC)
Mallidega ma ei tegele mitte sellepärast, et ma olen boss, vaid sellepärast, et mul läheb selline tehniline töö liiga vaevaliselt (tegeleksin sellega siiski, kui peaksin malle väga tähtsateks, aga minu prioriteet on sisu). Parem, kui seda teeksid need, kellel asi rohkem käpas on.
Aga Sa võiksid selgitada, mida Sa saavutada tahad. Kui teised selle mõtte heaks kiidavad, küllap siis keegi aitab seda teha. Andres 10. aprill 2008, kell 05:52 (UTC)

Lipu pildid[muuda lähteteksti]

Inglise mall {{flagicon}} on meil Mall:Lipupilt2. Et lippe kasutada oleks vaja iga riik korda teha ja tekitada uued mallid nagu on kategoorias Lipu andmete mallid. Kui oled huvitatud sellest, siis võin anda juhtnööre. Enne otsi inglise mall üles, paranda tekstis eestikeelseks nimeks. Näiteks sul tekib artiklis Riikide loend rahvastiku tiheduse järgi mall nimega Mall:Lipu andmed France. --Tiuks 13. aprill 2008, kell 17:02 (UTC)

Tegin Prantsusmaa lipud ära inglise viki järgi. Lisa malli {{Lipu andmed Prantsusmaa}} artiklis Riikide loend rahvastiku tiheduse järgi kasutatud pildi nimed sellesse malli. lipupilt-''pane nimi'' = ''pane nimi''.svg ja allpool var7 = ''pane nimi'' (see mis eespool kasutasid).

Ära unusta puhastada vahemälu (link sisukorra alguses) peale salvestust. --Tiuks 17. aprill 2008, kell 22:23 (UTC)


Palun vaata iga valla puhul, kas valla nimi on ka millegi muu (näiteks asula) nimi. Andres 18. september 2008, kell 12:04 (UTC)


Palun ära tekita selliseid pealkirju nagu Kumlinge (Kirikuküla). Andres 5. november 2008, kell 10:20 (UTC)

Märgi ruutkilomeeter nii: km² .

Sa tekitad uusi artikleid asulate kohta. Palun kanna need sisse Asulate loendisse. Andres 5. november 2008, kell 11:43 (UTC)

Kas uued vallad ka? Johannes 5. november 2008, kell 11:48 (UTC)
Ei. Ainult asulad ning linnaks nimetatavad omavalitsusüksused.
Ma mõtlesin välja, kuidas nendega teha. Näiteks Keuruu peaks käima keskasula kohta, Keuruu linn omavalitsusüksuse kohta. Viimase artikli päisesse tuleb kirjutada täpsustusmärkus artiklile pealkirjaga Keuruu. Asulate loendisse panna mõlemad. Esimese kohta öelda, et ta on asula ... läänis Kesk-Soome maakonnas, Keuruu linna keskus, teise kohta, et ta on linnaks nimetatav omavalitsusüksus ... läänis Kesk-Soome maakonnas. Andres 5. november 2008, kell 11:57 (UTC)

Enne kui Sa edasi lähed, palun kontrolli oma varasemad tööd üle. Andres 6. november 2008, kell 13:41 (UTC)

Sa paned ikka veel kirja selliseid asju nagu "Kirikuküla". Teised peavad Sinu töö ümber tegema. Andres 6. november 2008, kell 21:28 (UTC)

Kuidas ma panen siis kui soome artiklis on kirjas Kirkonkylä? Ma ei tee enam kirikukülade kohta artikleid.
Tavaliselt langeb valla nimi sel juhul kokku kirikuküla nimega. Ei tohi teha ümbersuunamist sellelt nimest, vaid kirjutada selle pealkirja all kirikukülast. Andres 7. november 2008, kell 10:13 (UTC)

Kui teed paranduse, mis seisneb ainult kategooria lisamises, märgi see palun pisiparanduseks. Andres 9. november 2008, kell 09:31 (UTC)