Kasutaja arutelu:Heauskne

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Tere tulemast Vikipeediasse, Heauskne! --Tiuks 17. jaanuar 2009, kell 22:26 (UTC)

Tere ka minu poolt. Vikisse ei tohi kopeerida teksti teistelt lehekülgedelt. Jutt tuleb ümber sõnastada. --Mona 25. märts 2012, kell 13:35 (EEST)

Arutame palun siin Arutelu:Värska kirik, miks see artikkel sinu arvates vale on --Mona 25. märts 2012, kell 15:28 (EEST)


Mis teed? --Mona 1. aprill 2012, kell 23:17 (EEST)

Korrigeerisin. Eelmine kirjutis oli segaselt liigendatud ja ebaselge. Velna tee aadressi kiriku puhul siin Värskas keegi ei kasuta ja selle järgi kiriku asukohta keegi ei juhataks. Kirik asub keset asulat ja seda on täiesti võimatu mitte märgata. Pole mingit vajadust seda aadressi siin märkida. Kirik asub füüsiliselt Pika tänava ääres ja Velna tee algab suure surnuaia tagumisest küljest. Palun veelkord: jäta mu tekst muutmata. Esiteks töötan toimetajana, teiseks olen antud kiriku liige ja tean täpselt, mida ning kuidas selles artiklis tuleks kajastada. Tänud ette.

Ei saa aru, mis seal valesti oli? Kujutad sa ette, et keegi ütleb, see kirik asub keset Värskat ja seda ei saa mitte märgata. Kes selle siis leiab? Ei mõista, miks aadressi ei tohiks kirja panna. Ja kolmandaks, või juba neljandaks, vikipeediat võib täiendada igaüks, ka mina:) Olgu sa toimetaja või kes tahes, muudan su teksti ka edaspidi, kui mulle tundub, et see vajab parandamist-täiendamist, ja ka tagasipööramist algse teksti juurde. --Mona 1. aprill 2012, kell 23:47 (EEST)

Puust ja punaseks: 1. Selle aadressi järgi ei leia keegi kirikut. Kusagil ei ole mingit Velna tee silti - see on alles metsatukas, aga sealtpoolt ei ligine keegi kirikule. Kiriku juurde saab ainult mööda Pikka tänavat ja selle tänava ääres ta ka asub füüsiliselt. See Velna tee aadress on eksitav.

2. Pole vaja korrata, et Püha Georgiose kirik on õigeusukirik - Setomaal muid religioone polegi, Püha Georgios ongi õigeusupühak ja protestantlikud kirikud pühakuid ei tunnusta. Seega, mingit teist varianti polegi, siin ongi ainult õigeusukirikud. Oluline on esimese asjana märkida EAÕK, kuna Eestis on kaks õigeusukirikut - EAÕK ning MPEÕK -, et teha vahet, kummaga tegu.

3. Kirik ei kuulu kogudusele, vaid EAÕK-le, teist varianti polegi. Kogu selle pika algusjoru asemel tuleks kirjutada EAÕK Värska Püha Georgiose kirik ja kõik on selge.

4. Kiriku kõrval on märk, mis tähistab altariruumi, mitte altarit. Ja kui ka tähistaks altarit (mida ta ei tee), siis sõna "altarikoht" kirjutatakse kokku.

5. Anne Vabarna juurde pane märge seto lauluema, sest selle poolest ongi ta kuulus ja ka siin ära märgitud.

6. Sinu tekst on halvasti liigendatud. Iga teine rida on eraldi, seega ei saa inimene aru, mis on oluline ja mis vähemoluline ning mida rõhutatakse eraldi ja mida mitte. Minu tekst oli liigendatud kolmeks ja hästi loetav.

Kui sa tahad siin toimetada nii, et inimestel sellest kasu ka oleks, siis võta kuulda, kui sulle midagi adekvaatset soovitatakse. Ma kordan: ma olen selle koguduse liige ning toimetaja, lõpetanud TÜ ja töötan toimetajana. Ilmselgelt valdan sinust paremini nii antud teemat kui keeletoimetamist.

Ülbitseda pole mõtet. See ei mängi mingit rolli, mis koolis keegi käis või mida toimetab. Palun vaata, kuidas kirikute artiklid on vormistatud. Kui artiklis on faktivigu, siis palun paranda need ära, aga ära kirjuta kogu varasemat juttu üle. Mis on seal praegu valesti? --Epp 2. aprill 2012, kell 09:23 (EEST)

Siiski, kõigele eelnevale, mis sind häirib selle artikli juures, anna teada ja leiame selle õige? Aitäh --Mona 1. aprill 2012, kell 23:50 (EEST)

Ma olen seda juba mitmeid kordi kirjutanud, mis on valesti. Sisu on vigane, õigekiri on vigane ja liigendus on vigane.


Miks Sa artikli sisu kustutad? --Epp 23. detsember 2013, kell 18:15 (EET)Vasta[vasta]

See artikel käib minu enda kohta. Info on muutunud, ma ei taha seda hetkel üleval hoida.
Kui on vigu, palun paranda ja lisa viited allikatele. Kui isik on entsüklopeedia jaoks tähelepanuväärne, ei või sisu lihtsalt kustutada. Adeliine 23. detsember 2013, kell 18:45 (EET) See artikkel on minu tehtud ja käib minu enda kohta. Ma ei soovi seda enam üleval hoida.Vasta[vasta]

PALUN ÄRGE PANGE SEDA ARTIKLIT ENAM ÜHELGI KUJUL ÜLES. Aitäh! Marion Leppik.

Vikipeedia ei ole mingi kuulutuste leht, et kui asi müüdud, siis kustutame ära. Ave Maria (arutelu) 29. jaanuar 2014, kell 01:05 (EET)Vasta[vasta]

Ma saan aru. Aga see artikkel oli minu tehtud ja käis minu kohta. Info on muutunud ja ma ei soovi enam enda kohta seda üleval hoida. Ma väga palun seda enam mitte üles panna.
Sul on ju kodulehel info nagunii üleval. Seda veel arutatakse, kas on tähelepanuväärne või ei ole. --Tiia (arutelu) 29. jaanuar 2014, kell 01:24 (EET)Vasta[vasta]

Mul ei ole kodulehekülge. Vähemalt enda teada mitte. Minu isik ei ole mitte mingil viisil tähelepanuväärne, seega väga palun mitte seda infot üles jätta.

Aga mis see siis on? http://marionleppik.webs.com/minust.htm --Tiia (arutelu) 29. jaanuar 2014, kell 01:35 (EET)Vasta[vasta]

Kustutasin ka selle. Kas see roosas kastis arutelule vihjav tekst jääb ikka kõigile näha? Kui jah, siis väga palun eemaldage see ka.

Kas mõtled seda roosas kastis teadet, et lehekülg on kustutatud? See jääb, seda kasti eemaldada ei saa. Google'i otsingul läheb natuke aega, et ta kustutatud lehte enam otsingutulemustes ei näitaks. Adeliine 29. jaanuar 2014, kell 17:13 (EET)Vasta[vasta]

Oeh, see roosa kast ei ole ka kuigi kaunis. Kas nii ei saaks, et lihtsalt mingi üks rida artiklist jääks alles - kas siis see roosa kast kaoks ära?

Rahune maha. Adeliine juba ütles, et otsingust eemaldamine võtab aega. See ei toimu päeva pealt ja see pole meie võimuses. Seda kasti näitab wiki tarkvara ja seda ei muuda keegi. Läheb aeg mööda, siis kaob ka otsingust. Ühe rea kirjutamine tähendaks artikli loomist aga seda sa ju ei taha, et sinust artikkel oleks. Ja ühelauselisel artiklil pole mõtet. --Tiia (arutelu) 29. jaanuar 2014, kell 19:00 (EET)Vasta[vasta]
Inimene on ju üsna rahulik ja rahulolematust väljendada ikka võib. Kasti seest saab eemaldada kustutamise resümee (antud juhul artikli algus) ja saab eemaldada ka terve kasti, kui muuta kustutamislogi vastava sissekande nähtavust. Iseasi, kas see on antud juhul vajalik, kuna see kast on tõesti edaspidi leitav vaid neile, kes üritavad selle märksõna alla uuesti artiklit tekitada. 88.196.241.249 29. jaanuar 2014, kell 19:20 (EET)Vasta[vasta]

Palju tänu.