Kasutaja arutelu:80.235.7.239

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Vikipeedia aruteluleht pole kommentaarium. See on mõeldud artikli kirjutamist puudutavateks märkusteks. Pikne 25. august 2015, kell 12:27 (EEST)

Kommentaar on arutelu vaheaste, et pakkuda välja välja võimalikke arenguid. Mitte alati. Täpsustage oma mõtet. --80.235.7.239 25. august 2015, kell 12:31 (EEST)

Kui näiteks see kommentaar peaks pakkuma välja võimalikke arenguid artikli kirjutamises, siis palun seda selgemalt väljendada. Praegu jääb mulje, et väljendad lihtsalt oma esseistlike seisukohti antud teemal. Vikipeedia kirjutajatel pole tarvis omavahel arutada, kuidas antud teemat tuleks mõista ja ka artiklis ei tohiks olla originaalseid kommentaare. Artiklis tuleb refereerida varem avaldatud kommentaare. Pikne 25. august 2015, kell 12:38 (EEST)

See on anonüümse kasutaja arutelulehekülg. See kasutaja pole kontot loonud või ei kasuta seda. Sellepärast tuleb meil kasutaja tuvastamiseks kasutada tema IP-aadressi. Sellist IP-aadressi võib kasutada mitu kasutajat. Kui oled anonüümne kasutaja ning leiad, et siinsed kommentaarid ei puutu kuidagi sinusse, siis palun loo kasutajakonto või logi sisse, et sind ei aetaks edaspidi segi teiste anonüümsete kasutajatega.